برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رهقی: سه یا چهار بازیکن دیگر از پیکان کنار گذاشته می‌شوند

شنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۶ — فارس

رضا رهقی در مورد وضعیت سه بازیکنی که سرمربی تیم از پیکان اخراج کرده، گفت:

نادر احمدی، امیر میربزرگی و مصطفی عاقلی با نظر سرمربی تیم کنار گذاشته شده‌اند و هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه هم در مسایل فنی به عبدالله ویسی اختیار تام داده‌اند، بنابراین از این مسئله حمایت می‌کنند اما باید بگویم که کنار گذاشتن این سه بازیکن ربطی به تماس‌های مشکوک نداشته و فقط به دلیل مسایل فنی بوده است. آنها از نظر فنی نتوانسته‌اند انتظارات کادر فنی را برآورده کنند.

وی ادامه داد: پیکان در نیم فصل هم سه یا چهار بازیکن دیگر را هم از فهرست خود کنار می‌گذارد. این مسئله را به خود بازیکنان هم گفته‌ایم.

رهقی در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: در نیم فصل تلاش می‌کنیم بازیکن ایرانی جذب کنیم و به جای نفرات کنار گذاشته نفراتی را جذب کنیم. در نیم فصل هر تیم می‌تواند ۷ بازیکن را جابه جا کند. ما ۲ جای خالی در فهرست بازیکنان خارجی خود داریم اما تمام تلاش‌مان این است که بازیکن ایرانی جذب کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391