برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وقتی قلیانی‌های پرسپولیس کتک خوردند

یکشنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۴۱ — بی‌باک‌نیوز

یک شب رفتیم تولد بچه یکی از بازیکنان پرسپولیس که احمد رضا عابدزاده هم بود. آن وقت دیگر بازی نمی کرد. دیدیم چند بازیکن تیم شلنگ قلیان را انداخته اند لب دهانشان و کام می گیرند. احمد رضا شلنگ قلیان‌ها را کشید و با همان شلنگ‌ها بچه‌ها را زد که شما غلط کرده اید قلیان می کشید، مگر فوتبالیست قلیان هم می کشد.

امیر عابدینی

عابدینی یکی از قدیمی ترین مدیر های فوتبال ایران است. سال های سال در پرسپولیس مدیریت کرد و حالا نیز مدیر عامل باشگاه داماش است. وقتی با او درباره سوژه قلیان کشی بازیکنان حرف می زنیم، شروع می‌کند به تعریف کردن خاطره های جالب. عابدینی با خنده می گوید: «من خودم جزو دوپینگی‌ها هستم.»

*آقای عابدینی با توجه به اینکه از سال ۲۰۱۳ نیکوتین هم جزو مواد ممنوعه خواهد بود، الان از فوتبالیست‌ها تست بگیرند چند نفر دوپینگی می شوند؟!

البته خود من هم جزو مدیران دوپینگی فوتبال هستم!(خنده) ولی این قانون برای فوتبال ایران نوشته نشده. رضا شاهرودی وقتی در ترکیه بود، به من گفت نمی توانم بمانم اینها سیگار می کشند. وسط نیمه بازیکنان به اتفاق یکدیگر می روند و یک دودی می گیرند. اتفاقا خیلی از بازیکنان خارجی هم که به فوتبال ایران آمدند و می آیند، سیگاری هستند. مثلا ساشا ایلیچ سیگار می کشید. من به او گفتم چرا سیگار می کشی، با این ضربان قلب و فشاری که داری خیلی ضرر است ولی می گفت من اگر سیگار نکشم نمی توانم بدوم!

*الان قلیان کشی یکجورهایی در فوتبال ایران اپیدمی شده. این را قبول دارید؟

بگذارید یک خاطر تعریف کنم. یک شب رفتیم تولد بچه یکی از بازیکنان پرسپولیس که احمد رضا عابدزاده هم بود. آن وقت دیگر بازی نمی کرد. دیدیم چند بازیکن تیم شلنگ قلیان را انداخته اند لب دهانشان و کام می گیرند. احمد رضا شلنگ قلیان‌ها را کشید و با همان شلنگ‌ها بچه‌ها را زد که شما غلط کرده اید قلیان می کشید، مگر فوتبالیست قلیان هم می کشد. آن بچه‌ها هم گفتند چشم آقا احمد رضا.

*ظاهرا یک خاطره جالب هم از چین دارید.

بله، من رفته بودم چین و داشتیم از کاخ های امپراطوری این کشور دیدن می کردیم. من سیگار کشیدم و دیدم یک آقایی خاک انداز آورد جلویم و گفت ته سیگارتان را در این بیاندازید. وقتی انداختم یک قبض به من داد که به خاطر سیگار کشیدن باید ۵ یوان جریمه می دادم. من هم ۱۰ یوان به او دادم گفت الان بقیه اش را نمی دهم. گفتم نمی خواهم چون می خواهم یک سیگار دیگر بکشم!(خنده) به قول معروف ما خودمان جزو دوپینگی‌ها هستیم ولی به هر حال من فوتبال بازی نمی کنم. به همه هم می گویم سیگار کشیدن یا قلیان کشیدن خوب نیست. الان هم واقعا خوشحالم که قرار است نیکوتین جزو مواد ممنوعه باشد چون واقعا به ورزشکار آسیب می زند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391