برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیغام جانواریو از برزیل به قلعه نویی، مقابل سپاهان برای استقلال بازی می کنم

سه‌شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۳ — ستاره ها

سرمربی استقلال تصور می کرد فابیو به خاطر احساس نزدیکی که با او دارد مثل توسی رد بازگشت از مرخصی بدقولی نمی کند.

فابیو جانواریو و تیم استقلال

جانواریو از طریق مدیر برنامه های خود مطلع شد که امیر قلعه نویی از تاخیرش برای بازگشت به تهران وتمرینات استقلال بسیار ناراحت است. به همین دلیل به مدیر برنامه های خود گفت که چنین پیغامی به قلعه نویی بدهد: «بیشتر ناراحتی من هم به این خاطر است که می دانم نیامدن من بیشترین فشار را به امیر قلعه نویی وارد کرده چون او روی حضور من حساب خاصی باز کرده بود اما چه کنم که من هم در قبال خانواده ام مسئولیت هایی دارم که باید آن را اجرا کنم. خود امیر خان می داند که من چقدر دوستش دارم و چقدر برایش احترام قائلم و در همان مدت که با کوهی از مشکلات روبرو بودم برایش در بازی‌ها کم نگذاشتم چون هم تیمیم را دوست داشتم و هم مربی ام را اما دیگر چار ای جز این راه برایم نمانده بود».

او که داغ دلش با شنیدن حرف و حدیث هایی که پشت سرش زدند تازه شده بود ، ادامه داد:«من ۴ ماه هیچ پولی از استقلالی‌ها نگرفتم و یک بار هم اعتراض نکردم.تا آن جا هم که دیدم بدقولی و سرکار گذاشتن بود اما من به احترام طرفداران استقلال و امیر قلعه نویی حرفی نزدم و تمرین کردم تا برای تیمم مهره مفیدی باشم و انتظارات قلعه نویی را برآورده کنم اما وقتی می بینم همه گناه‌ها را به گردن من می اندازند و می گویند فابیو چون بازیکن پولکی است بیشتر دلخور می شوم». جانواریو در پایان قول بازگشت داده: «شک نکنید به استقلال برمی گردم و مقابل سپاهان برای تیمم بازی می کنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391