برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش زنده: پیکان ۱- ذوب‌آهن ۱

پنجشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۸ — گل

ذوب‌آهن با گل زودهنگام محسن مسلمان از میزبان پیش افتاد اما پیکان قبل از پایان نیمه اول بازی را مساوی کرد

تیم پیکان

لیگ برتر باشگاه‌های ایران- جام خلیج فارس
دوره دوازدهم- هفته سیزدهم
پنجشنبه چهارم آبان ۱۳۹۱- ساعت ۱۵:۱۵
یکان تهران- ذوب‌آهن اصفهان
ورزشگاه: تختی تهران
تماشاگر: ۲۰۰ نفر
داور: جواد شرفی
کمک‌ها: سعید علی‌نژادیان- سیامک فراهانی

پیکان تهران: فابیو کاروالیو- مسعود میکاییلی- روح‌ا... سلطانی- رضا معقولی- محمدرضا طهماسبی- سجاد فیض‌اللهی- فریرا- حمیدرضا دیوسالار- بهرام دباغ- صادق گشنی- سیداحمد مهدی‌زاده

سرمربی: عبدلله ویسی

ذوب‌آهن اصفهان: مسعود همامی- سپهر حیدری- سینا عشوری- محمد صلصالی- پیام صادقیان- ابراهیم محمدی- مهدی رجب‌زاده- هوگو ماچادو- محسن مسلمان- اسماعیل فرهادی- سعید عبدالله‌پور

سرمربی: فرهاد کاظمی

شرح بازی:

ذوب‌آهن اصفهان پس از شکست خانگی مقابل آلومینیوم که در اولین بازی این تیم تحت هدایت فرهاد کاظمی اتفاق افتاد برای کسب امتیاز از یک دیدار خارج از خانه روبه‌روی پیکان تهران می‌ایستد. پیکان هم با هدایت ویسی بعد از سه شکست متوالی هفته گذشته به یک امتیاز دست یافته بود و حالا برای دومین هفته متوالی در خانه خودش بازی می‌کند تا شاید با کسب یک پیروزی دلچسب موقعیت خودش را در میانه جدول تثبیت کند. در واقع ویسی و کاظمی هر دو به یک اندازه تشنه امتیاز این مسابقه هستند. ویسی برای تثبیت موقعیت و کاظمی برای فرار از قعر جدول.

نیمه اول:

بازی با حملات میهمان آغاز شد و بازیکنان ذوب‌آهن در دقایق اولیه نشان دادند انگیزه زیادی برای گلزنی و پیروزی در این میدان دارند. شاگردان کاظمی با تکیه بر همین هجوم‌ها و در همان دقایق ابتدایی با حرکت ابراهیم محمدی و ضربه فنی مسلمان به گل برتری رسیدند.

شرح گل:

ذوب‌آهن ۰-۱ ؛ دقیقه ۶ : حرکت خوب ابراهیم محمدی و پاس او را محسن مسلمان با یک ضربه فنی وارد دروازه پیکان کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391