برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پزشک تیم ملی نظر آخر را داد: یک هفته تا ۱۰ روز دور از میادین. کریمی بازی با ازبک را از دست داد

پنجشنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۹ — گل

«همسترینگ پای راست علی کریمی کشیده شده و فکر می‌کنم او یک هفته‌ تا ۱۰ روز از میادین دور باشد.» این را دکتر علیرضا شهاب پزشک تیم ملی درباره مصدومیت علی کریمی در بازی با تاجیکستان گفته و ادامه می‌دهد:

علی کریمی

«براساس میزان آسیب او و معاینات اولیه به نظر می‌رسد که همسترینگ پای راست کریمی کشیده شده اما فکر نمی‌کنم آسیب به قدری شدید باشد که همسترینگ او پاره شده باشد. علی کریمی در لحظه مصدومیت بسیار با هوش عمل کرد که در همان گوشه زمین ایستاد و به پایش فشار نیاورد تا کادر پزشکی همان جا درمان اولیه را شروع کند. این کار او باعث شد که مصدومیتش تشدید نشود. تصور ما این است که کریمی بین یک هفته‌ تا ۱۰ روز از میادین دور باشد. هر چند دیشب از پای او MRI گرفتیم تا با دقت بیشتری درباره میزان مصدومیت او نظر بدهیم.» درباره مصدومیت محمد قاضی هم پزشک تیم ملی اینطور می‌گوید: «او با کشیدگی در لیگامنت زانو روبرو است که در حال فیزیوتراپی است و تصور می‌کنیم از حدود دو هفته‌ دیگر به میادین بازگردد.» دکتر شهاب همچنین درباره اقدام کادر پزشکی تیم ملی برای شماره گذاری بطری‌های آب معدنی و نوشیدنی‌های ملی‌پوشان توضیح می‌دهد: «این کار به دو منظور انجام شده، نخست آنکه دایما ملی‌پوشان را رصد کنیم که هر کدام چقدر آب مصرف می‌کنند تا بتوانیم میزان مصرف آب را در آنها کنترل کنیم. دومین دلیل اینکه از ابتلای بازیکنان به بیماری‌هایی مانند سرماخوردگی جلوگیری شود. با توجه به اینکه ملی‌پوشان معمولا از بطری‌های یکدیگر استفاده می‌کنند و اکنون هم در فصل سرد سال هستیم، احتمال شیوع بیماری‌ها در بین ملی‌پوشان زیاد است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391