برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پشت پرده تکان دهنده تیم ملی از زبان پزشک تیم; باخت به لبنان کاملا غیر فنی بود

یکشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۸ — افکارنیوز

پزشک تغذیه سابق تیم ملی که چندی پیش از کادر پزشکی تیم ملی کنار رفته بود گفت : احساس کردم یا باید به وظایفم عمل کنم یا باید خواسته نادرست تصمیم گیران اصلی تیم ملی را انجام دهم و در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم.

تیم تیم ملی ایران

دکتر آرَد ایروانی درباره کنار رفتنش از کمیته پزشکی تیم ملی اظهار داشت : من با میل و اراده خودم از تیم کنار کشیدم .یا باید می ایستادم و آن چیزی که تجربه و تحصیلاتم نشان می داد را اجرا می کردم که مورد قبول تصمیم گیران اصلی نبود یا اینکه باید موارد غلط را قبول می کردم و می ماندم که تصمیم گرفتم برای اینکه به شخصیت و تحصیلات خودم بی احترامی نشود و همچنین برای احترام به دکتر هاشمیان که بحث تغذیه را در فوتبال ایران جا انداخت از تیم ملی جدا شدم.

وی ادامه داد : خیلی دوست داشتم کنار تیم باشم چون تیم مملکتم است و یک ماموریتی بود که کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال به من محول کرده بود اما متاسفانه به یک نقطه ای رسیدیم که احساس کردم یا باید به وظایفم عمل کنم یا باید خواسته نادرست تصمیم گیران اصلی تیم ملی را انجام دهم و در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم.

ایروانی اختلافات موجود را اینگونه بیان کرد : ما چه در اردویی که در اردن داشتیم و بعد به لبنان رفتیم و چه اردوی باز با کره جنوبی مشکلاتی بود که من انتقال دادم به افرادی که در تیم تصمیم گیر هستند. مشکلات از اردوی اردن شروع شد و به بازی لبنان رسید.

وی افزود : در تیم شرح وظایف افراد مشخص بوده است در لبنان من احساس کردم که شاید بعضی از کارها درست نبوده که تذکرش را هم دادم که کسی که باید تصمیم گیری می کرد به این توصیه‌ها عمل نکرد.باخت به لبنان عللی داشت که مطمئنا غیر فنی بود فقط شاید لازم باشد چون هنوز تیم برای صعود به جام جهانی شانس دارد لازم باشد که این هنوز در دل ما بماند تا پایان این مقدماتی جام جهانی حرف هایمان را بزنیم.

ایروانی با تاکید بر اینکه به علت اینکه تیم هنوز شانس صعود دارد نمی خواهد بحث را باز کند در پایان گفت : وظیفه همه است به تیم ملی کمک کنند اما الان اگر بخواهم موضوع را بیشتر از این باز کنم و حرفی بزنیم چون کنار تیم نیستم ممکن است سوء تفاهمی پیش بیاید برای آنهایی که برای من زحمت کشیدند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391