برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورمهدی: این لیگ واقعیت فوتبال ایران نیست

سه‌شنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — ایمنا

سرمربی سال‌های نه چندان دور تیم‌های فوتبال سپاهان و ذوب آهن اصفهان گفت: لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور درحد نام و فوتبال ایران نبوده و نیست و هرهفته هم کم‌رنگ تر و کم فروغ‌ترمی‌شود.

ناصر پورمهدی

ناصر پورمهدی که اکنون در تهران به سر می برد دیدگاههای خود را نسبت به وضعیت فعلی فوتبال ایران در لیگ برتر و تیم ملی بیان کرد. پورمهدی گفت: فوتبال باشگاهی‌مان کیفیت مطلوب و لازم گذشته را ندارد.
وی با اشاره به این که مسائل مختلفی از جمله مسائل مالی گریبان فوتبال‌مان را گرفته است ادامه داد: نمی توان همه ضعف فوتبال ایران را به مسائل و مشکلات مالی ربط داد، در پائین جدول که نگاه می کنید، پرسپولیسی را می بینید که از وضعیت مالی نسبتاً خوبی برخوردار است و در بالای جدول هم به تیم فوتبال خوب فجر شهید سپاسی شیراز برخورد می کنید که از وضعیت مالی آنچنان خوبی برخوردار نیست اما آمده و با یک سری جوان و یک مربی کهنه کار و عاشق، جایگاه خود را در آن بالای جدول حفظ کرده است با این حال نمی توان گفت که همه اینها به مشکلات مالی باز می گردد.
پورمهدی ادامه داد: بحث ضعیف شدن لیگ برتر و فوتبال باشگاهی‌مان به ضعف فنی باز می گردد و روی این اصل هر روز و هر هفته کیفیت بازی‌ها نزول می کند.
وی گفت: اظهارنظرها پیرامون بازی‌های لیگ برتر، به دور از مسائل فنی است و به اعتقاد من بایستی کارشناسان روی مسائل فنی بیشتر زوم کنند و این گونه مسائل را بازگو نمایند.
این مربی در ادامه به بازی‌های تیم ملی اشاره کرد و اینگونه صحبت‌هایش را ادامه داد: تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی با کره نشان داد که تا حدودی به آن شادابی لازم دست یافته است اما نبایستی خودمان را گول بزنیم چرا که در بحث فنی کره بهتر از ما بازی را اداره کرد. ما هنوز در بحث فنی کار داریم و نقاط ضعف و قدرتمان را درست شناسایی نکرده‌ایم.
پورمهدی با اشاره به کارلوس کی‌روش هم اینگونه بیان داشت: من کی‌روش را مربی خوب و باهوشی دیدم که کارنامه‌ای روشن و مثبت را به دنبال خود دارد اما وی هنوز نتوانسته به نقاط قوت و ضعف تیم ملی اشراف پیدا کند.
پورمهدی گفت: بایستی کی‌روش واقع بینانه‌تر با مسائل تیم ملی کنار بیاید و حریفان و تیم ملی را با نگاهی عمیق زیرنظر بگیرد. کی‌روش بایستی با آنالیز بالا از حریفان و به خصوص تیم ملی فوتبال ازبکستان حریف بعدی تیم ملی، این تیم را موشکافانه‌تر مورد بازبینی قرار دهد چرا که ما یک بازی خانگی و خوب را در تهران پیش رو داریم که اگر بتوانیم سه امتیاز این بازی حساس را نیز کسب نمائیم بایستی گفت که به جام جهانی پل زده‌ایم و صعودمان تا ۷۵ درصد قطعی خواهد بود.
پورمهدی در پایان گفت: اکنون که در تهران با ازبکستان بازی داریم بایستی گفت که بخت با تیم ملی و شاگردان کی‌روش یار بوده است و نباید این سه امتیاز حساس را از دست بدهیم و با شرایط فعلی و پیش آمده باید با راهکارهای خوب این تیم را نیز در تهران با شکست مواجه نمائیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391