برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پورمحمدی: تعلیق، بازی داخلی فدراسیون فوتبال بود، به حرف‌مان گوش نکردند

دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — فارس

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: بحث تعلیق در زمان انتخابات فدراسیون فوتبال، یک بازی داخلی بود و کسی به حرف‌مان گوش نکرد.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پور محمدی، رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور خبرگزاری فارس، در بازدید از قسمت ورزشی این خبرگزاری صحبت‌های را با اعضای تحریریه فارس انجام داد.

پورمحمدی در خصوص روند کلی ورزش کشور اظهار داشت: به اعتقاد من ورزش کشور باید از زاویه‌های مختلف مورد بررسی قرار بگیرد و نقش رسانه‌ها حتی از مسئولان هم بیشتر است.

وی افزود: به طور مثال در همان ابتدا گفتیم که انتخابات فدراسیون فوتبال مشکل قانونی دارد ولی رسانه‌ها گفتند که این مسئله به ضرر مملکت است و حتی ۵ دقیقه هم با ما صحبت نکردند و به تحلیل‌های خود پرداختند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: حتی برنامه ۹۰ یک برنامه ۴ و ۵ ساعت را روی آنتن فرستاد و در این خصوص خیلی جو سازی و برنامه سازی کرد ولی حتی ۱۰ دقیقه به یک نماینده ما فرصت ندادند تا مباحثش را مطرح کند.

وی ادامه داد: همان زمان می‌گفتند ما تعلیق می‌شویم ولی من اعتقاد داشتم که این بازی داخلی و خارجی است و این بازی مربوط به داخل فدراسیون بود که هنوز هم این مسئله کم و بیش وجود دارد.

پورمحمدی در ادامه با اشاره به قوانین داخلی کشور گفت: مستقل بودن فدراسیون‌ها نافی قوانین داخلی یک کشور نیست و فکر نمی‌کنم کسی با قوانین داخلی مشکلی داشته باشد. اما داستان ورزش کشور جدا است و باید خیلی روی آن مسئله کار شود.

وی ادامه داد: این مسئله و مشکلات مقوله فرهنگی و اجتماعی است که به طور مثال حادثه دلخراشی که در یکی از جاده‌ها افتاده و باعث کشته شدن ۲۶ نفر از دختران شد یک حادثه فرهنگی و ترافیکی است. ما بیشتران تلفات را داده‌ایم و باید روی این مقوله جدی و حاد کار شود.

پورمحمدی در خصوص اینکه تکلیف واگذاری ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی چه می‌شود گفت: مشکل ورزش کشور استقلال و پرسپولیس نیستند و فراتر از این حرف‌ها است که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود. زیر ساخت‌ها باید اصلاح شود و عوامل ذینفع ورزش خروجی مناسبی را ارائه کنند. اقتصاد ورزش، صنعت ورزش و فرهنگ ورزش روی جامعه ما تاثیر گذار است.

وی در خصوص مقابله با بحث دو شغله بودن گفت: در بحث دو شغله‌ها فقط به ورزش ورود نکردیم و این یک موضوع بود که آن را ما مسئله کردیم. این مشکل نه تنها در ورزش بلکه در اقتصاد و حوزه های دیگر هم وجود داشت. قانونی بود که باید انجام می‌شد و اگر شخصی هم باقی مانده باشد در خصوص آن ورود می‌کنیم. این یک مورد کاملا قانونی است که تا کنون هم رسیدگی به آن شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391