برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رافت: بازی با پیکان باید آخرین فرصت ژوزه باشد

یکشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۸ — ورزش۳

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه پرسپولیس مقابل مس هم خوب کار نکرد.

پایان رأفت

پایان رافت در گفتگویی اظهار داشت: پرسپولیس مقابل مس کرمان جالب کار نکرد و هم در شکل بازی وهم در نتیجه مایوس کننده ظاهر شد پرسپولیس در این بازی فقط در ضربات ایستگاهی برتر از حریف ظاهر شد که فایده ای نداشت انتظار داریم که پرسپولیس تیمی تهاجمی، دونده و گلزن باشد.

وی افزود: به نظر من ژوزه فرصت کافی داشته چون ۱۳ هفته از لیگ گذشته و پرسپولیس فقط در بازی با راه آهن در دقیقه اول گل زد و با آرامش بازی کرد هر مربی دیگری هم باشد از ۱۳ هفته یک بازی خوب انجام می دهد و کار ژوزه شاهکار نبوده است من در این مدت چیز خاصی از این مربی پرتغالی ندیدم.

او در ادامه گفت: من چیز خاصی از ژوزه ندیده ام شاید او مربی خوب و کار بلدی باشد و در آفریقا قهرمان شده باشد اما دراین مدت در پرسپولیس کاری نکرده است ژوزه اول دنبال گل نخوردن و بعد دنبال گلزنی است که تیمش در حمله هم ضعف دارد چون هافبک‌ها یا بازی سازی نمی کنند و موقعیت ایجاد نمی کنند یا خیلی دیر به خط حمله اضافه می شوند تاکتیک پرسپولیس فقط ضربات ایستگاهی است که توسط مهدوی کیا ارسال می شود.

مهاجم سابق پرسپولیس اظهار کرد: به ژوزه فرصت زیادی داده شده و بازی با پیکان باید آخرین فرصت او باشد و اگر نتواند خوب کار کند و نتیجه بگیرد، باید او را کنار بگذارند پرسپولیس چندین هفته است که قعر جدول است و هیچگاه چنین شرایطی نداشته است.

رافت در پایان گفت: از علی کریمی خواهش می کنم به پرسپولیس برگردد، علی حتی اگر شده با معذرت خواهی به تیم برگردد و چون معنی عذرخواهی او کمک به ژوزه نیست بلکه کمک به باشگاه بزرگ پرسپولیس است همه بازیکنان وهواداران کریمی را دوست دارند و این اختلافات خانوادگی باید حل شود تا تیم بیشتر از این ضربه نخورد علی کریمی هر چه سریعتر این مشکل را حل کند چون پرسپولیس به او نیاز دارد و کریمی دراین شرایط می تواند پرسپولیس را نجات بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391