برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لیام ردی:رحمتی مراقب من است، امیدوارم روز قهرمانی در استقلال باشم

چهارشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۹ — گل

خوشحالم که حضور در تیمی مثل استقلال را تجربه کردم. از کار کردن با مربی مثل قلعه نویی راضی هستم . از بودن در کنار بازیکنان استقلال هم رضایت کامل دارم.

لیام ردی

لیام ردی دروازبان استرالیایی استقلال به لیگ ایران آمد تا نام خودش را به سر زبان‌ها بیندازد اما در این راه مرتکب یک اشتباه بزرگ شد و آن هم اینکه تیم آبی پوش پایتخت را انتخاب کرد ، تیمی که از حضور دروازه بانی مثل سید مهدی رحمتی بهره می برد.

حالا این روزها زمزه هایی پیرامون قرار گرفتن نام ردی در لیست مازاد استقلال و پس از پایان تیم فصل اول شنیده می شود.

* مثل اینکه مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند برای تیم فصل دوم نام تووتوزی را از لیست تیم شان خارج کنند.

مسئولان باشگاه استقلال تاکنون صحبتی با من انجام نداده اند . آقای قلعه نویی هم تاکنون حرفی در مورد نخواستن من نزده اند .

* اما طبق اخبار رسیده این تصمیم شان جدی است و باید خودت را برای رفتن آماده کنی.

من با باشگاه استقلال قرارداد دارم. اینکه بروم یا بمانم را مدیران باشگاه تعیین می کنند و هر زمان که بخواهند از این تیم می روم.

* خودت فکرش را می کردی که پس از حضور در استقلال حتی یک بازی هم به تو نرسد ؟

خوب قبل از حضورم در استقلال راجع به این تیم تحقیق کرده بودم . می دانستم که دروازه بان اول تیم ملی ایران سنگربان آن است. با این آگاهی هم استقلال را انتخاب کردم اما هیچ وقت فکرش را نمی کردم که حتی یک بازی هم به من نرسد.

از این بابت ناراحت نیستم چون خودم خواستم که به این تیم بیایم. خوشحالم که حضور در تیمی مثل استقلال را تجربه کردم. از کار کردن با مربی مثل قلعه نویی راضی هستم . از بودن در کنار بازیکنان استقلال هم رضایت کامل دارم. در این مدت تمامی بازیکنان خصوصا رحمتی مراقبم بوده اند و از اینکه در ایران هستم خوشحالم.

* حالا در صورت قرار گرفتن در لیست مازاد در ایران می مانی یا اینکه به کشورت باز می گردی؟

از یک تیم استرالیایی پیشنهاد دارم اما دنبال این هستم تا باز هم در لیگ ایران بازی کنم . اتفاقا سه باشگاه ایرانی هم به من پیشنهاد داده اند و اگر در لیست مازاد استقلال قرار گرفتم یکی از این سه تیم را انتخاب می کنم.

* به نظرت استقلال می تواند این فصل جام قهرمانی را بالای سرش ببرد؟

استقلال این پتانسیل را دارد که بتواند با چند اختلاف امتیازقهرمان شود و امیدوارم در آن روزها در کنار این تیم باشم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391