برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شانس مدیرعامل پرسپولیس برای ثبت نامش در کتاب گینس!

سه‌شنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۳

اگر آمار مصاحبه‌های پرشمار و بی پایان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را از ابتدای فعالیتش در این مجموعه ورزشی روی کاغذ بیاوریم،می‌توانیم نام محمد را رویانیان را به عنوان یکی از رکوردداران انجام مصاحبه در تاریح ورزش ایران در کتاب جهانی گینس به ثبت درآوریم چون وی به صورت میانگین همه روزه با انجام مصاحبه‌های متعدد در میان چهره‌های خبر ساز رسانه‌های گروهی قرار می‌گیرد.

محمد رویانیان

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مدت اندکی که از حضورش در جمع مدیران فوتبال ایران می‌گذرد توانسته است به عنوان یکی از چهره‌های خاص رسانه‌های گروهی لقب گیرد،محمد رویانیان برخلاف حبیب کاشانی که میلی به انجام مصاحبه نداشت از بدو ورودش به باشگاه پرسپولیس با انجام مصاحبه‌های پرشمار به یکی از مردان رکوردار فوتبال ایران تبدیل شد، اتفاقی که به عقیده برخی کارشناسان زمینه پیدایش نیمی از حاشیه های کاذب باشگاه پرسپولیس را فراهم آورد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود آنکه خود را مطیع مقررات و اصول حرفه‌ای می‌داند و در تمامی اظهارنظرهای خود به این مساله تاکید می‌ورزد در طول یکسال و چند ماهی که از زمان مدیریتش در فوتبال ایران می‌گذرد هرگز از اصول حرفه‌ای پیروی نکرده است تا وی از نگاه کارشناسان و صاحبنظران به تعدد و ازدیاد حواشی پیرامون تیمش کمک کند.

محمد رویانیان را نمی‌توان جزو مدیری فوتبالی به شمار آورد اما وی در میان مدیران غیر فوتبالی هم دارای بیشترین رکورد انجام مصاحبه و گفت و گوی رسانه‌ایست به همین دلیل وی را می‌توان به عنوان نخستین مدیرعامل علاقمند به مصاحبه فوتبال ایران نام نهاد چون وی علاقه بیش از سایر مدیران عامل فوتبال کشور به گفت و گو با رسانه‌ها علاقه دارد.

برای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تداوم این روند نمی‌تواند زیاد جالب توجه باشد چون با تداوم این رفتار از سوی محمد رویانیان جایگاه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نزد افکارعمومی با خطر جدی رو به رو خواهد شد،مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طی ماه‌های اخیر در خصوص کوچک ترین مسائل مرتبط با باشگاه پرسپولیس اظهارنظرهای بعضا جنجالی و خاص انجام داده است که این رفتار مدیرعامل پرسپولیس خوراک مناسبی برای رسانه‌های نوشتاری ایجاد کرده است.

سخنان جنجالی مدیرعامل پرسپولیس درباره موضوعات مختلف سبب شد هر روز نام رویانیان در پیشانی صفحات نخست روزنامه‌های ورزشی نقش ببندد تا هوادار هر روز با بحران جدیدی رو به رو شود، درگیری مدیرعامل پرسپولیس با مدیران فدراسیون فوتبال، مسوولان کمیته انضباطی،مدیران باشگاه استقلال، مدیران باشگاه سپاهان،مانوئل ژوزه،علی پروین، علی کریمی،مدیران رسانه ملی،علی دایی،مدیران باشگاه راه آهن تهران،مدیران وزارت ورزش و جوانان و ده‌ها مورد دیگر موجب شد تا اظهارات جنجالی و بعضا بدون هدف محمد رویانیان به اتفاقی کلیشه‌ای برای افکارعمومی و رسانه‌ها گروهی تبدیل شود.

بدون تردید اگر روند حرکتی محمد رویانیان به همین منوال سپری شود تا چند هفته دیگر هیچ یک از اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از اعتبار و جذابیتی برخوردار نیست چون وی با انجام رفتارهای غیر حرفه‌ای اعتبار سخنان مدیرعامل یک باشگاه مردمی را از بین برده است و کار را به جایی رسانده که دیگر کسی از سخنان وی در قبال مسائل مهم استقبال نخواهد کرد که این اتفاق برای جایگاه پرسپولیس هرگز مناسب نیست.

شاید همین عامل بود که برخی اعضای هیات مدیره به وی توصیه کردند از انجام مصاحبه‌های غیر ضروری پرهیز کند اما گویا مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به توصیه اعضای هیات مدیره بی توجه است و همچنان تمایل به انجام مصاحبه‌های کم اهمیت دارد تا در میان چهره‌های خبرساز روز تبدیل شود!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391