برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان:اگر موفق نشدم از مردم عذرخواهی می کنم و می روم

چهارشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۱۴ — گل

من یک سربازم و آمده ام که خدمت کنم.کوچک همه هستم و وظیفه ام خدمت کردن است.من کارم را انجام می دهم حالا اگر خواستند که می مانم،اگر هم نخواستند می روم

محمد رویانیان

در مراسم جشن پرسپولیسی های قدیمی محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس سخنرانی جالبی داشت.وی بعداز اعلام برنامه های اقتصادی و اقداماتی که برای تاسیس آکادمی وتقویت تیم های پایه پرسپولیس انجام شده گفت:من این حرف‌ها را اینجا مطرح کردم امامطمئن باشید اگرنتوانستم حرف هایم را عملی کنم وکارهای مدنظرم را انجام دهم مثل یک مرد وشجاعانه می روم در تلویزیون و از همه مردم عذرخواهی خواهم کرد ....

وی همچنین درباره تیم بزرگسالان پرسپولیس که حال و روز خوبی ندارد گفت :من تمام حیثیتیم رابرای این تیم گذاشتم و هر کاری که لازم بود برای این تیم انجام دادم.بازیکن خوب گرفتم و مسائل مالی بازیکنان را حل کردم اما خب الان تیم موقعیت خوبی در جدول ندارد.
او خطاب به پیشکسوتان پرسپولیس ادامه داد: شما باید کمک کنید. به خاطر پرسپولیس باید کنار تیم باشید. وضع من که بدتر از این نمی شود.الان مردم ناراحتند. باید برای مردم کار کرد .از حرف زدن و مخالفت کردن چیزی در نمی آید .

وی همچنین درباره خودش گفت:من یک سربازم و آمده ام که خدمت کنم.کوچک همه هستم و وظیفه ام خدمت کردن است.من کارم را انجام می دهم حالا اگر خواستند که می مانم،اگر هم نخواستند می روم اما امیدوارم پرسپولیس در آینده نتایج مطلوبی بگیرد و هواداران را راضی کند چون اتفاقات خوبی درتیم افتاده و بازیکنان متحد شده اند.

رویانیان همچنین در خصوص مساله علی کریمی همان حرف هایی را زد که قبلا گفته بود:هر که بگوید علی کریمی بازیکن بدی است حرف احمقانه ای زده اما ما باید منیت‌ها را کنار بگذاریم و به فکر موفقیت پرسپولیس باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391