برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: موضوع کریمی حل شدنی است

دوشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۰ — قدس‌آنلاین

محمد رویانیان گفت: باشگاه پرسپولیس هم علی کریمی را یکی از نماینده های خود در تیم ملی می داند و قویا از ادامه حضور کریمی در تیم ملی حمایت می کند.

محمد رویانیان

به نقل از ورزش ۳ - مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: به واسطه بروز مشکلاتی بین کریمی و تیم پرسپولیس نمی توان از تجربیات ارزشمند این بازیکن به سادگی گذشت و ما قویا نسبت به ادامه حضور کریمی در تیم ملی اعلام حمایت می کنیم.
محمد رویانیان در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: اینکه علی کریمی به واسطه مشکلات بوجود آمده او و تیم پرسپولیس مدتی است در تمرینات و میادین باشگاهی حضور ندارد دلیلی بر آن نمی شود که به سادگی از کنار تجربیات ارزشمند این بازیکن عبور کرد. توانایی‌ها و تجربه بین المللی و ۱۲۰ بازی ملی از علی کریمی بازیکنی ساخته است که می تواند در دیدارهای آتی تیم ملی بازیکن موثری برای کشورمان باشد و نمی شود به همین راحتی از این بازیکن چشم پوشی کرد.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس هم علی کریمی را یکی از نماینده های خود در تیم ملی می داند و قویا از ادامه حضور کریمی در تیم ملی حمایت می کند.

رویانیان در پاسخ به این سوال که برخی عنوان می کنند باشگاه پرسپولیس به واسطه مشکل بوجود آمده، مخالف ادامه حضور علی کریمی در تیم ملی است، گفت: چنین حرفی به هیچ وجه صحت ندارد. درست است که باشگاه طبق مقررات می تواند به واسطه مشکل بوجود آمده اقدام قانونی کند اما باشگاه پرسپولیس به هیچ عنوان چنین دیدگاهی نسبت به کریمی ندارد، بلکه ما معتقدیم کادر فنی تیم ملی نباید به واسطه عدم حضور کریمی در رقابت های باشگاهی به سادگی از کنار تجربیات و توانمندی های کریمی چشم پوشی کند.

مدیر عامل پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: کریمی می تواند در دیدار های آتی، برگ برنده تیم ملی باشد. باشگاه پرسپولیس قویا از ادامه حضور کریمی در تیم ملی حمایت کرده و او را یکی از نمایندگان خود از تیم ملی می داند. کریمی اگر به تیم ملی دعوت نمی شد جای تعجب داشت چرا که گذشتن از توانمندی های او به ضرر تیم ملی خواهد بود.

رویانیان در پایان گفت: پس از گفت و گوی دسته جمعی بازیکنان با سرمربی پرسپولیس و چراغ سبزی که آقای ژوزه نشان دادند ماجرای بازگشت علی کریمی به پرسپولیس حل شدنی است. البته در این مسیر کریمی هم باید اقدامات مثبتی داشته باشد و در کنار کادر فنی و سایر نفرات تیم تلاش کند تا تیم به جایگاه واقعی خود بازگشته و دل هواداران را شاد کند. بنده امیدوارم این ماجرا هر چه سریعتر و به خوبی و خوشی حل شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391