برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان:شب‌ها با لباس مبدل گدایی می‌کنیم!

دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۳ — فردانیوز

این موضوع درست نیست. کریمی به دنبال خداحافظی نیست. من شخصا می‌خواهم بحث کریمی را مدیریت کنم چرا که او را دوست دارم. مسئله کریمی با بقیه مسائل فرق می‌کند. در هر خانواده‌ای مشکل پیش می‌آید اما من و کریمی درباره این مشکل با هم تصمیم می‌گیریم.

محمد رویانیان

محمد رویانیان در واکنش به انتقادهایی که برخی افراد از نحوه درآمدزایی پرسپولیس می‌کنند، گفت: ما شب‌ها با لباس مبدل در پارک‌ها و چهارراه‌ها از هواداران گدایی می‌کنیم!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نشست خود با علی کریمی که برخی رسانه‌ها از برگزاری آن در روز دوشنبه خبر داده بودند، اظهار کرد: از آنجا که کریمی مسافرت بود، نتوانستم با او صحبت کنم. هرچند که من در اردوی تیم ملی دو جلسه با او داشتم و حرف‌هایمان را به هم زدیم اما به دلیل اینکه من دو روز به مسافرت می‌روم، جلسه را عقب انداختیم و پس از بازگشت من از مسافرت، با یکدیگر صحبت خواهیم کرد.

رویانیان درباره خبر یکی از سایت‌ها مبنی بر خداحافظی کریمی از فوتبال گفت: این موضوع درست نیست. کریمی به دنبال خداحافظی نیست. من شخصا می‌خواهم بحث کریمی را مدیریت کنم چرا که او را دوست دارم. مسئله کریمی با بقیه مسائل فرق می‌کند. در هر خانواده‌ای مشکل پیش می‌آید اما من و کریمی درباره این مشکل با هم تصمیم می‌گیریم.

وی افزود: من به دنبال بخشش و عذرخواهی نیستم. مشکل باید ریشه‌ای حل شود. ذهن کریمی راجع به تیم باید درست شود. ما نمی‌خواهیم که کریمی با یک عذرخواهی به تیم بازگردد. او بازیکن بزرگ ماست و شک نکنید که پرسپولیس، اعتبار، شخصیت و سابقه‌اش را فراموش نمی‌کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مباحثی که پیرامون نحوه درآمدزایی سرخ‌پوشان وجود دارد، گفت: ما شب‌ها با لباس مبدل به پارک‌ها و سر چهارراه‌ها می‌رویم و از هواداران گدایی می‌کنیم. اگر دولت به من پولی داده باشد، حتما به استقلال هم داده است، با این حال خارج از شوخی کدام فرد و تشکیلاتی هست که می‌آید بگوید من از کجا پول درمی‌آورم. اصلا چه ضرورتی دارد که بگوید؟ چرا باید توضیح بدهم که پول‌مان را از کجا می‌آوریم؟ من باید به سازمان بازرسی کل کشور توضیح دهم و این کار را هم می‌کنم اما نیازی نیست در رسانه‌ها بگویم.

رویانیان درباره شرایط کنونی پرسپولیس هم گفت: با وجود حاشیه‌سازی‌هایی که برای تیم ما می‌شود، تیم ما با قدرت و روحیه و شادابی کامل به کارش ادامه می‌دهد و بنابراین هواداران نگران نباشند. تیم ما در یک وضعیت عالی است و دیگر تکان نمی‌خورد. دلیل من هم این است که پرسپولیس در سه بازی اخیر خود در لیگ ۷ امتیاز گرفته و کمتر تیمی است که این مقدار امتیاز را از سه بازی گذشته خود گرفته باشد. ضمن اینکه ما از ابتدای لیگ تاکنون در نیمه اول گل نخورده‌ایم و حتی در سه بازی اخیر گلی دریافت نکرده‌ایم که این نشان دهنده یک پرسپولیس واقعی است. هواداران ما روزهای بهتری هم خواهند دید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391