برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد سعداوی از کی‌روش: بازیکنی را از فولاد به تیم ملی دعوت نکنند، بازیکنان را سر کار می‌گذارند!

یکشنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۴ — مهر

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با انتقاد از خط خوردن آرش افشین از اردوی تیم ملی، از کارلوس کی‌روش خواست دیگر هیچ بازیکنی را از فولاد به تیم ملی دعوت نکند!

تیم فولادخوزستان

نعیم سعداوی درباره خط خوردن آرش افشین از اردوی تیم ملی تصریح کرد: من تعجب می‌کنم که چرا با این شرایط، بازیکنی مثل افشین به تیم ملی دعوت می‌شود. چند بازیکن هستند که همیشه بعد از اردوی تیم ملی خط می‌خورند. با این حساب توجیه دعوت شدن آنها چیست؟ آیا کی‌روش می‌خواهد با این کار افکار عمومی را قانع کند؟ چرا آنها به ما پاسخ قانع کننده ای نمی‌دهند؟

وی افزود: ما در تیم ملی بازیکنانی داریم که در تیم خودشان هم بازی نمی‌کنند، پس چرا بازیکنانی که مدام در لیگ حضور دارند و در ترکیب ثابت باشگاه خود به میدان می‌روند در فهرست نهایی تیم ملی جایی ندارند؟ خط زدن بازیکنان در اردوها تبعات سنگینی دارد که متوجه بازیکن و باشگاه می‌شود.

سعداوی خاطرنشان کرد: از مسئولان تیم ملی می‌خواهم از تیم فولاد بازیکنی را به تیم ملی دعوت نکنند! این بهتر از این است که با روحیات بازیکنان ما بازی شود. فهرست تیم ملی از قبل مشخص است و یک بازیکن با یکی، دو جلسه تمرین در تیم ملی انتخاب نمی‌شود. کادر فنی تیم ملی برای خالی نبودن عریضه چند بازیکن را دعوت می‌کند و همان‌ها را خط می‌زند. زور آنها هم فقط به باشگاه فولاد می‌رسد.

مربی فولاد با اشاره به آرش افشین تاکید کرد: افشین ناراحت است و از ما می‌پرسد دیگر باید چه کار کنم که در فهرست نهایی تیم ملی باشم. باید دید هدف کی‌روش از این کار چیست. وقتی ترکیب تیم ملی از قبل مشخص است، دیگر این داستان‌ها چیست؟ آنها بعد از این با دعوت بازیکنان به تیم‌ ملی برای غرب آسیا بازیکنان را سر کار می‌گذارند! این داستان‌ها دیگر قدیمی شده است.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که "آیا حضور افشین در فرانسه منتفی شده است"؟ گفت: ما تا پایان نیم فصل سه بازی دشوار با تیم‌های تراکتورسازی، استقلال و نفت داریم و حضور افشین در تیم ما ضروری است. به همین خاطر حضور او در باشگاه‌های خارجی به زمان دیگری موکول شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391