برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پشت پرده سفر ناگهانی مدیرعامل پرسپولیس به دبی!

چهارشنبه، ۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۴۲ — قدس‌آنلاین

سفر ناگهانی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به امارات هرچند از نگاه مدیران باشگاه پرسپولیس یک اتفاق از پیش تعیین شده بود،اما به اعتقاد برخی منتقدان، رویانیان با خروج از ایران تلاش کرد حاشیه‌های به وجود آمده بابت درگیری لفظی وی با سرمربی تیم فوتبال راه آهن فروکش کند تا مجموعه تحت مدیریتش بابت این اتفاقات لطمه نخورد.

محمد رویانیان

پس از انصراف محمد رویانیان از انتشار جوابیه پنج صفحه‌ای به علی دایی، مشاوران و دوستان آقای مدیرعامل به وی توصیه کردند موقتا سکوت اختیار کند تا آب‌ها از آسیاب بیفتد از این رو وی به همراه معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس تهران را به مقصد دبی ترک کرد تا مذاکرات اقتصادی خود را برای جذب اسپانسر با طرف اماراتی دنبال کند،اقدامی که می‌تواند بودجه قابل توجهی به باشگاه پرسپولیس تزریق کند.نزدیکان باشگاه پرسپولیس مدعی‌اند محمد رویانیان از هرنظر خود را برای رویارویی با علی دایی آماده کرده بود اما وی پس از تلفن حسین هدایتی دوست مشترکش با علی دایی ازادامه درگیری با علی دایی منصرف شد. گفته می‌شود حسین هدایتی به رویانیان اطمینان داده که دیگر علی دایی درباره وی اظهارنظر نخواهد کرد از این رو او نیز از ادامه این درگیری صرفنظر کند تا آرامش دوباره به مجموعه پرسپولیس بازگردد.
نزدیکان باشگاه پرسپولیس مدعی‌اند پادرمیانی هدایتی و چند نفر از اعضای هیات مدیره باعث می‌شود رویانیان از انتشار جوابیه باشگاه پرسپولیس خطاب به علی دایی خودداری کند اما مدیران پرسپولیس که مطمئن بودند رویانیان ممکن است با شیطنت عادل فردوسی پور دوباره به این درگیری ورود پیدا کند به مدیرعامل پرسپولیس توصیه کردند شبانه راهی امارات شود تا صبح روز سه شنبه مدیرعامل پرسپولیس در دبی با طرف اماراتی که قرار است با این باشگاه همکاری اقتصادی داشته باشد، وارد مذاکره شود.سفر غیر منتظره محمد رویانیان برنامه ریزی مخالفان وی را به شدت مختل کرد. از این رو عده‌ای از منتقدان وی با طرح شایعات متعدد تلاش کردند سفر رویانیان به امارات را به مسائل دیگر پیوند دهند. انتشار اخبار حاشیه‌ای به اندازه ای افزایش یافت که مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس نتوانست به سکوت خود در این رابطه ادامه دهد به همین دلیل در مصاحبه‌ای اعلام کرد بهتر است دایه های مهربان تر از مادر دست از شیطنت بردارند تا دوباره آرامش به فوتبال ایران برگردد.
یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در این خصوص می‌گوید:«متاسفانه به همان اندازه‌ای که برخی افراد تلاش می‌کنند این درگیری پایان یابد عده‌ای در تلاشند این دعوا همچنان ادامه یابد. در این میان برخی افراد سودجو حضور دارند که نمی‌خواهند علی دایی ساکت باشد به همین دلیل با رفتارهای شائبه انگیز به نشانه حمایت از علی دایی در این ماجرا تلاش می‌کنند وی را تحریک کنند تا علیه مدیرعامل پرسپولیس سخن بگوید.»
این مقام آگاه که تمایلی به ذکر نامش نداشت، در ادامه توضیح داد:«اگر این افراد به رفتارهای غیر مسوولانه خود ادامه دهند باشگاه پرسپولیس در خصوص آنها افشاگری خواهد کرد تا مردم و هواداران متوجه شوند چه کسانی دوست ندارند این دعوا تمام شود»

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391