برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اگر سید جلال ۴ سال قبل به پرسپولیس می آمد!

دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۲ — گل

سید جلال در سومین کلین شیت پیاپی پرسپولیس باز هم نقش اول را ایفا کرد و استحکام او باعث شد در روزی که تیم نمایش فوق العاده ای ارائه نداد براحتی دایی و تیمش را شکست دهد.

جلال حسینی و تیم پرسپولیس

اگر تمام خرید های بزرگ این فصل پرسپولیس مثل حسین ماهینی،شهاب گردان،کریم انصاری فرد،محد قاضی و ... در طول این ۱۲ هفته اخیر خودشان نبوده اند اما سید جلال همان مدافع مستحکم و کم اشتباه است و با اینکه بعضا بی دلیل زیر توپ می کشد و بازیسازی بلد نیست اما می توان عنوان یکی از بهترین مدافعان میانی فعلی فوتبال ایران را به او نسبت داد.

سید جلال در دیدار شب گذشته پرسپولیس مقابل راه آهن مثل سه بازی قبل فوق العاده بود و روند صعودی او در پرسپولیس بازی به بازی بیشتر از قبل هویدا می شود.

جلال بعد از بازی درخشان مقابل کره جنوبی به غیر از گلی که زد وظیفه خود به عنوان لیدر خط دفاعی پرسپولیس را بخوبی انجام داد تا جایی که گربه سیاه پرسپولیس طی فصل گذشته ،بهادر عبدی به ضعیف ترین چهره تیمش تبدیل شد و سرانجام با خواسته دایی از زمین بازی بیرون رفت.

سید جلال در سومین کلین شیت پیاپی پرسپولیس باز هم نقش اول را ایفا کرد و استحکام او باعث شد در روزی که تیم نمایش فوق العاده ای ارائه نداد براحتی دایی و تیمش را شکست دهد.او در این بازی یک گل برای تیمش زد و یک گل هم برای پرسپولیس خرید تا هواداران داخل ورزشگاه و آنهایی که پای تلویزیون بازی را تماشا می کردند به این فکر فرو روند که مدافعی با این کیفیت چطور قبل از پیوستنش به سپاهان و در حالی که از پرسپولیس پیشنهاد داشت سرخپوش نشد و خط دفاعی این تیم را در حسرت چنین بازیکن قابلی نداشت؟

البته سید حتی قبل تر از آن ودرروزهایی که اطرافیان پروین او را با سیدمحمد حسینی اشتباه گرفته بودند هم می توانست از ملوان مسقیما به پرسپولیس بیاید و روی سایپا و سپاهان را نبیند اما حالا مشخص می شود مدیران وقت یا آنهایی که پیگیر قضیه آوردن حسینی به پرسپولیس بودند در آن مقطع زمانی چه اشتباه بزرگی مرتکب شدندوکوتاهی آنها در آن مقطع زمانی حالاست که بشدت به چشم می آید.

سید البته امسال بازی های درخشانش را از دیدارمقابل تیم سابقش آغاز کرد؛جایی که خط دفاعی پرسپولیس بدون بهره بردن از هافبک میانی در پیشس روی خود مقابل حملات پر دامنه حریف ایستادگی کرد و فقط دو بار تسلیم شد.در آن مسابقه تاریخی که پرسپولیس به نوعی در نیمه دوم ۸ نفره شده و مقابل سپاهان بازی می کرد سید نمایشی حیرت انگیز ارائه داد تاقابلیت هایش را به همگان اثبات کند.

حالا سیدجلال لیدر خط دفاعی پرسپولیس است و معلوم می شود این همه پول پرداختن پای او و حساسیت برای به دست آوردنش بیهوده و بی دلیل نبوده وبازیکنی با قابلیت های او ارزش این همه هزینه را داشته است . فقط ای کاش و چهار سال قبلبه پرسپولیس آمده بود تا تعداد باخت‌ها و رکوردهای منفی این تیم طی فصول اخیر کمتر می‌شد و هر سال بحث ضعف خط دفاعی پرسپولیس هر هفته در روزنامه‌ها باز نمی شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391