برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخواست کمک سایت ایرانی از چهار باشگاه برای شکایت از فیفا

جمعه، ۱۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۹ — ایسنا

یک سایت ایرانی از چهار باشگاه ایرانی خواست، از فیفا و بلاتر بخواهند پاسخگوی رفتارغیراخلاقی خود و نامه اعتراضی‌شان باشند و رسماً عذر خواهی کنند.

سایت دیپلماسی فوتبال از چهار باشگاه استقلال، پرسولیس، ذوب آهن و سپاهان درخواست کرد تا آن‌ها را در شکایت از فیفا کمک کنند.

متن این نامه به شرح زیر است: نظر به اینکه در دو دهة اخیر سایت ما ( www.SportDiplomacy.IR ) طرحهایی همچون توپ هوشمند، افزایش داوران، دوسالانه کردن جام جهانی و غیره ... را به فیفا ارائه کرده است و با توجه به عدم صداقت آقای سپ بلاتر و فیفا در این مورد که نامی از طراح اولیه نبرده اند از جنابعالی به عنوان مدیر عامل یک باشگاه معتبر ایرانی و آسیایی درخواست داشتیم طی مکاتبه ای از سپ بلاتر و فیفا بخواهید پاسخگوی رفتار غیر اخلاقی خود باشند و صراحتاً شفاف سازی کرده و جواب نامه اعتراضی ما را بدهند و رسماً غذرخواهی کرده و موضع خود را اعلام کنند، زیرا می‌دانند که در هر دو حالت به ضررشان است و چنانچه تکذیب هم کنند مشکلشان در دادگاه چند برابر می‌شود. در خواست ما این است که شما نیز بعنوان یک باشگاه معتبر آسیایی موضوع را از بُعد حقوقی پیگیری کنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391