برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی کریمی رسماً به پرسپولیس بازگشت; صحبت های ژوزه و کریمی بعد از آشتی‌کنان

پنجشنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۱ — ایسنا

مراسم آشتی‌کنان مانوئل ژوزه و علی کریمی در تمرین امروز سرخ‌پوشان برگزار شد.

علی کریمی و مانوئل ژوزه

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی کریمی ۱.۵ نیم ساعت قبل از شروع تمرین پرسپولیس در ورزشگاه درفشی حضور یافت و متعاقب آن محمد حسین نژاد فلاح عضو هیئت مدیره پرسپولیس بر اساس برنامه ریزی محمد رویانیان به محل تمرین پرسپولیس رفت و به اتفاق سعید شیرینی و یحیی گل محمدی با علی کریمی جلسه‌ای را برگزار کرد.

پس از این نشست ۲۰ دقیقه ای علی کریمی به اتفاق نژاد فلاح، شیرینی و گل محمدی به محل دفتر کار سرمربی پرسپولیس رفتند و در حالی که صدای صلوات به گوش می رسید علی کریمی و ژوزه مانوئل همدیگر را در آغوش گرفتند و با یکدیگر به گفت و گو پرداختند. محمد حسین نژاد فلاح هم از مانوئل و کریمی دعوت کرد تا صحبت های خود را مطرح کنند.

مانوئل خطاب به حاضران گفت: اول اقای کریمی صحبت کند، علی کریمی هم خطاب به مانول گفت: شما سرمربی تیم هستید و بزرگتر من و اگر صحبتی داشته باشم بعد از حرف های شما مطرح خواهم کرد.

مانوئل نیز گفت: جوی که طی دو ماه اخیر به وجود آمده بود نه برای خودت خوب بود، نه برای من و نه برای باشگاه. از نظر من هر چه بوده تمام شده و هر اتفاقی که قبلا افتاده خاک می کنیم و تمام شد. شما بازیکن بزرگی هستید و به عنوان بازیکن بزرگ مسئولیت تو از بقیه سنگین تر است، من از این پس مثل اول فصل همانطور که با شما خوش رفتار بودم مثل همان موقع خواهم بود. به هر حال اتفاقات غافلگیر کننده افتاد که من نمی‌خواهم راجع به آنها صحبت کنم و از کسی هم کینه ای به دل نمی گیرم. من مربی هستم و مسئولیت دارم، باید پاسخگوی باشگاه و مردم باشم شما هم از این به بعد سعی کنید خوب تمرین کرده تا بتوانیم به رده های بالای جدول و قهرمانی نزدیک شویم. گدشته از نطر من هر چه بوده تمام شده و رفته. رفتار من از این به بعد مثل گدشته خواهد بود و تغییری نخواهد کرد و باید با هم کار کنیم. من هیچ ناراحتی از شما ندارم و باز هم می گویم هر چه بود تمام شد و رفت من حرفم را زدم و اگر صحبتی داری بگو.

کریمی هم خطاب به ژوزه مانوئل گفت: من دوست ندارم مثل شما راجع به گدشته و آنچه که در این دو ماه اتفاق افتاده صحبت کنم از این به بعد هم تمام تلاشم را می کنم تا بهترین بازی را برای پرسپولیس زیر نظر شما انجام دهم. این اتفاقی که در دو ماه اخیر رخ داد هم برای تیم، هم برای باشگاه و هوادارن و خودم به اندازه کافی سخت بود، همچنین برای شما لازم می دانم صحیتی را مطرح کنم؛ از شروع لیگ تا حال اگر صحبتی در رختکن کرده ام از روی ناراحتی به خاطر باخت تیم بوده است، من آدمی نیستم که بی خیال باشم و بعد از باخت تیم دوش بگیرم و به خانه بروم. به قول شما این خیلی مهم است که احترام دو طرفه باشد قطعا من به عنوان یک بازیکن به سرمربی تیم‌ احترام می گذارم و سرمربی هم همین طور. ما هم باید تلاش کنیم تا تیم موفق باشد.

وی ادامه داد: نطر مربی برای من به عنون یک بازیکن قابل احترام است. هیچ بازیکنی نمی تواند بگوید چرا من را بازی نمی دهید. احترام که متقابل باشد به تیم کمک می‌کند چون در تیم همدلی به وجود می آید همه تلاش می کنند و بیشتر زحمت می کشند تا پرسپولیس که محبوب میلیونها هوادار است به روزهای اوجش برگردد. من امیدوارم کاری کنیم که دل هواداران شاد شود، آنها خیلی سختی کشیدند و من خودم را مدیون محبت و لطف آنها می دانم.

پس از این گفتگوها ژوزه و کریمی در کنار هم و لبخند زنان راهی تمرین شدند و جالب اینجا بود که ژوزه در حالی که کریمی درکنارش بود با صدای بلندی بازیکنان را مورد خطاب قرار داد تا شاگردانش به نوعی متوجه شوند که علی کریمی در کنار آنها خواهد بود. همه بازیکنان که برای بازگشت شماره ۸ رایزنی های زیادی با مانوئل داشتند با علی کریمی روبوسی کرده و با او شوخی می کردند. دقایقی بعد کلیه بازیکنان تیم دور هم جمع شدند ابتدا محمد حسین نزاد فلاح صحبت هایی را مطرح کرد و بعد از صحبت های مانوئل تمرین رسما آغاز شد. در حالی که علی کریمی پس از هماهنگی با کادر فنی و پزشکی راهی کمپ ورزشگاه درفشی فر شد تا به تمرینات فیزیوتراپی برای ادامه درمان بپردازد.

استقبال ویژه هواداران و رسانه‌های گروهی از نکات ویژه بود که سعی داشتند اتقات را تحت پوشش قرار دهند.

محمد زادمهر و حمید استیلی از حاظرین ویژه تمرنی امروز بودند.

دیوید کارنی پس از هماهنگی با مانوئل در تمرین امروز پرسپولیس شرکت کرد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391