برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تبلیغات روی پیراهن داوران خلاف مصوبه فیفا است

دوشنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۵ — ورزش۳

طبق مصوبه هیئت رئیسه فیفا، پیراهن داوران نباید منقش به تبلیغات باشد.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده کارشناس امور داوری در مورد تبلیغات روی پیراهن داوران اظهار داشت: به استناد بند ۲ از ماده ۱۵ آیین نامه کمیته داوران فدراسیون های عضو، مصوب ۱۹ مارس ۲۰۱۰، هیئت رئیسه فیفا نقش بستن هر گونه تبلیغات روی پیراهن داوران در صورتی مجاز است که تنها روی آستین آنها و به اندازه ۲۰ سانتی متر مربع (اندکی بزرگ تر از یک کارت ملی) صورت پذیرد.

وی افزود: مصوبه هیئت رئیسه فیفا می گوید جلوی پیراهن، مختص نشان رسمی داوری بوده و باید از هرگونه تبلیغات مبرا باشد. همچنین انجام تبلیغات روی یقه و پشت پیراهن ممنوع بوده و تمام داوران لیگ برتر به دلیل استفاده از این تبلیغات، آیین نامه رسمی مصوبه هیئت رئیسه فیفا را نقض می کنند.

نصیرزاده ادامه داد: فصل گذشته نیز کنفدراسیون فوتبال آسیا به کمیته داوران ایران تذکر داد که این تبلیغات را جمع آوری کند اما مجددا در این فصل به جای اینکه تبلیغات لباس، روی پیراهن بازیکنان نمود داشته باشد این نقش محصولات خوراکی است که روی پیراهن داوران، آنها را به تابلوهای تبلیغاتی فوتبال تبدیل کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391