برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: تبلیغات روی پیراهن داوران ممنوع است، AFC تذکر داد، مارعایت نمی‌کنیم

سه‌شنبه، ۹ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۰۰ — ایسنا

کارشناس داوری فوتبال تاکید کرد که از نظر فدراسیون جهانی، ناظر، داور و مدرس فدراسیون نمی‌تواند در برنامه‌های تلویزیونی به عنوان کارشناس حضور یابد.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: با اینکه گفته می‌شود خیلی تنش در فضای فوتبال زیاد شده موافق نیستم، هر جا که توجه عمومی به آن معطوف باشد ممکن است این حرف و حدیث‌ها پیش بیاید.

وی گفت: من شخصا با هیچ کس در فوتبال مشکل ندارم. همه آن‌هایی که ادعا می‌شد با من بودند، وقتی که مصیبتی برایشان پیش آمد بهشان زنگ زدم و هنگام شادی هم به آن‌ها تبریک گفتم. مطمئن باشید که این دیگران هستند که با من مشکل دارند.

نصیرزاده درباره بحث‌های مطرح شده در جامعه داوری و ناظران درباره اینکه ناظر رسمی مسابقه‌ها نمی‌تواند در برنامه‌های رسانه‌ای تحلیل کارشناسی کند؟ خاطرنشان کرد: این قانون جدیدی نیست و ۱۲ سال است که مصوب شده. از نظر فدراسیون جهانی فوتبال ناظر، داور و مدرس فدراسیون نمی‌تواند در برنامه‌های تلویزیونی به عنوان کارشناس حاضر شود و تحلیل رسانه‌ای داشته باشد، معمولا در دنیا کارشناسان یکی از این دو مورد را انتخاب می‌کنند، یعنی یا با فدراسیون همکاری می‌کنند یا به رسانه‌ها می‌روند اما در ایران کارشناسی رادیو و تلویزیون سودی از نظر مالی ندارد، ولی ناظران فدراسیون ۲۰۰ هزار تومان برای هر بازی می‌گیرند، به همین دلیل افراد سعی می‌کنند در هر دو موضع فعالیت کنند.

کارشناس داوری فوتبال درباره قانون منع تبلیغات بر روی پشت و جلوی پیراهن داوران گفت: AFC فصل پیش به ما تذکر داد ولی ما همچنان این قانون را رعایت نمی‌کنیم و از نظر فیفا تنها داوران می‌توانند به اندازه یک کارت ملی روی بازوی خود تبلیغات داشته باشند.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در پویایی ورزش گفت: همه رسانه‌ها باید اعتدال و انصاف را در بحث‌های کارشناسی خود مد نظر قرار دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391