برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طیبی:دفاع محکم کلمبیاعامل باخت ایران بود

سه‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۲۰ — ورزش۳

بازیکن تیم ملی فوتسال در خصوص باخت مقابل کلمبیا گفت: تیم کلمبیا دفاع بسیار قوی ای داشت و رمز پیروزی آنها دفاع محکم در برابر مهاجم های نفوذی ما بود.

مصطفی طیبی گفت: بازیهای جام جهانی سطح کیفی بالایی دارد زیرا تمام کشورها سعی دارند به مراحل بالاتری صعود کنند کارما مقابل تیم های ضعیف بسیار دشوارتر است زیرا آنها برای مقابله با حملات تیم ایران به دفاع پناه می برند، تیم کلمبیا نیز همین را اجرا کرد و با توجه به آمادگی جسمی بازیکنانشان موفق نشدیم از سد آنها عبور کنیم.

وی در ادامه بیان داشت: بازیکنان و همچنین کادر فنی از هیچ تلاشی برای رسیدن به پیروزی دریغ نکردند اما برخالاف جریان بازی را واگذار کردیم. با وجود اینکه مصدوم بودم و باید بینی ام عمل می‌شد برای اینکه به مسابقات برسم با مصدومیت در زمین حاضر شدم تا بتوانم صعود کنیم البته تصمیم داور نیز در موردم اشتباه بود به همین دلیل این داور به مدت یک ماه از قضاوت محروم شد. تصمیم اشتباه داور نیز برنامه های فنی تیم را به هم ریخت و بازیکنان دیگر با نگرانی بیشتری بازی را پی گیری کردند.

طیبی خاطرنشان کرد: فوتسال کشورمان از پایه ضعیف است تیم ملی عملکرد خوبی داشت تا جائیکه مورد بی توجهی قرار گرفت در سالهای اخیر سازماندهی ضعیف و بد بوده است و باعث این اتفاقات شد.

امیدوارم مسئولان توجه بیشتری نسبت به این رشته ورزشی وبرنامه ریزی در آن داشته باشد.

وی افزود: قبل از شروع بازی هیچ درگیری بین بازیکنان بوجود نیامد و همه با آرامش در زمین حاضر شدند این ضربات حاشیه ای برای تخریب تیم ملی بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391