برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طالبی : مشکل ذوب آهن حق الناس و آه و نفرین است!

دوشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۵۰ — گل

وی درباره بازی پیش روی تیمش با تراکتور سازی اظهار داشت:این تیم با توجه به برد خوبی که برابر استقلال به دست آورد با انگیزه ای مضاعف به مصاف خواهد آمد اما به طبع تراکتور سازی چون آخرین بازی خود را پیش از تعطیلات انجام میدهد استرسی از این بابت دارد اما سپاهان چون بازی معوقه دارد از این استرس برخوردار نیست.امیدوارم از این اتوبان پیروزی خارج نشویم.

فرشید طالبی

مدافع تیم سپاهان با اشاره به جدایی مرزبان از این تیم و اینکه گفته می شود جو تیم با رفتن او آرام شده گفت:عنوان کردن این مطالب به هیچ وجه صحیح نیست.تا زمانی مکه مرزبان در تیم بود نمی توانستم از او تعریف کنم زیرا برداشت مناسبی صورت نمی گرفت اما اکنون که باشگاه صلاح دیده با وی قطع همکاری کند می توانم نکات مثبت شخصیت او را بیان کنم.او زحمات زیادی را برای این تیم کشید و همیشه او را فعال می دیدم..هر مربی بتواند به من چیزی بیاموزد برای من الگو خواهد شد.مرزبان با صحبت هایی که پس از بازی‌ها با ما داشت روحیه مضاعفی می گرفتیم.

وی در پاسخ به اینکه"با توجه به اینکه زمانی ککه به ذوب آهن رفتی کربکندی مربی این بود،آیا برخورد مسئولان ذوب آهن را با او مناسب دیدی و آیا فکر می کنی مشکل این تیم سرمربی آن است "؟عنوان کرد:مشکل ذوب آهن نه بازیکنان آن هستند و نه سرمربی.کاظمی و کربکندی هر دو از مربیان خوب ایران هستند و بازیکنان این تیم هم هر کدام به نوبه خود خوب هستند.زمان ما خیلی وقت‌ها تیم خوب بازی نمی کرد اما می برد زیرا باور برد را داشتیم و مهم تر از همه خدا آن بالا هوای ما را داشت.افرادی که اکنون در رأس این تیم هستند دارند به آن ضربه می زنند البته این را هم بگویم در ناکامی های آنها حق الناسی که بر گردنشان است هم بی اثر نیست.چیزی جز آه و نفرین پشت مسئولان این باشگاه وجود ندارد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391