برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخرین تمرین ملوان قبل ازدیدار راه‌آهن؛ مازیار مصدوم شد

پنجشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۶ — گل

ملوانان روز پنجشنبه و ساعت ۱۶.۳۰ با پرواز مستقیم رشت را به مقصد تهران برای رویارویی مقابل راه‌آهن ترک خواهند کرد

تیم ملوان

آخرین تمرین ملوان پیش از بازی با تیم راه‌آهن در زمین چمن پادگان نیروی دریایی بندر انزلی برگزار شد. تمرین ابتدا با حرکات کششی و دویدن به دور زمین آغاز شد و سپس با انجام کارهای استقامتی ادامه یافت.

در تمرین امروز بازیکنان زیر نظر محمد احمدزاده به مرور کارهای تاکتیکی و تکنیکی پرداختند. احمدزاده با تقسیم بازیکنان به چند گروه به انجام کارهای اختصاصی برای بازی با راه‌آهن پرداخت و در حین تمرین تذکراتی را به بازیکنان می‌داد. کارهای این تمرین چندین گروهی بر روی ارسال از جناحین و جدال‌های چندنفره تمرکز داشت. در پایان تمرین هر یک از بازیکنان به انجام کارهای اختصاصی پرداختند.

در میانه‌های تمرین امروز مازیار زارع به علت برخورد با یکی از بازیکنان ملوان مصدومیت جدی پیدا کرد تا به تشخیص پزشکان از ادامه تمرین محروم شود و نظاره‌گر تمرین دیگر بازیکنان باشد. وضعیت بازی کردن او مقابل راه‌آهن به تشخیص کادر پزشکی باشگاه بستگی دارد اما از شواهد چنین معلوم است که مصدومیت وی زیاد جدی نیست.

ملوانان روز پنجشنبه و ساعت ۱۶.۳۰ با پرواز مستقیم رشت را به مقصد تهران برای رویارویی مقابل راه‌آهن ترک خواهند کرد. ناگفته نماند که پیش از مالکیت حسین هدایتی بر باشگاه ملوان در مواردی حتی مسافرت تیم ملوان با اتوبوس به نقاط مختلف ایران مشاهده شده بود که این جای خوشحالی دارد که با آمدن هدایتی حتی مسافت های کوتاه نیز با هواپیما برای این تیم انجام می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391