برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باغبانباشی: با لج و لجبازی تیم ملی را وارد بحران کردند

دوشنبه، ۲۲ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۸ — ایسنا

یکی از کارشناسان فوتسال پس از حذف عجیب ایران از رقابتهای جام جهانی گفت: بازیکنان تلاش خود را کردند، ولی باید بدانند که فوتسال جهان پیشرفت کرده است.

احمد باغبانباشی در خصوص حذف تیم ملی فوتسال ایران از جام جهانی اظهار‌کرد: ما همه متاسف هستیم چرا که جایگاه ایران حذف در این مرحله نبود، ولی از قبل هم قابل پیش بینی بود. ما بعد از بازی اسپانیا با تیم هایی درجه ۲ و ۳ بازی کردیم ونتیجه‌ای در خور نام فوتسال ایران نگرفتیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان تلاش خود را کردند ولی باید بدانند که فوتسال جهان پیشرفت کرده است، ادامه داد: ما نتوانستیم با تیم‌های دیگر جلو برویم و باید بررسی کرد که آیا از نظر سخت افزاری مشکل داشتیم یا نرم افزاری و باید همه کمک کنند تا از این بحران خارج شویم.

باغبانباشی با اشاره به تک محوری بودن تصمیمات در تیم ملی افزود: تیم ملی متعلق به همه است و نباید یک نفر حرف اول و آخر را بزند و متاسفانه با لج و لجبازی تیم ملی را وارد بحران کردند. در تیم ملی تصمیمات خوبی گرفته نمی‌شد.

وی با اشاره به بازی کلمبیا گفت: بازیکنان از لحاظ روحی - روانی آماده این بازی نبودند و کلمبیا توانست با بسته بازی کردن و استفاده از ضد حملات ایران را شکست دهد. همه تیم‌ها با برنامه وارد این مسابقات شدند و ما عقب تر بقیه بودیم و با استرش زیاد به در بسته خوردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391