برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاشا تراکتور - یاشا تونی!

چهارشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۳۹ — گل

تراکتورسازی غروب سه شنبه در خانه در آخرین دقایق از شکست گریخت و توانست حداقل امتیاز را دشت کند.

آنتونیو اولیویرا

این اتفاق در حالی روی داد که تراکتور دوبار در این بازی از مهمان خود عقب افتاد و بعد توانست بازی را به تساوی بکشد.اما این تنها ظاهر ماجرا بود. چرا که تبریزی‌ها از همان لحظات ابتدای مسابقه با تهاجم همه جانبه و خیمه زدن در زمین حریف خود را کاملا به آن تحمیل کردند و کمتر اجازه ی آن را دادند که تیم مهمان بتواند برنامه های تاکتیکی خود را پیاده سازد. این استراتژی در کنار بازی زیبا و تماشاگر پسند تراکتوری‌ها این شانس را به تماشاگر محروم از بازی زیبای ایرانی داد تا هم شاهد پیاده شدن انواع تاکتیک های تهاجمی باشند و هم از حداکثر هیجان سیراب شوند.
تونی توانسته این فکر را در بدنه تیمش جا بیندازد که برای بردن فقط نباید به حداقل گا اکتفا کرد و گفت سه امتیاز را عشق است! تراکتور این روزها هم می برد و هم حریفانش را در خانه و خارج از خانه گلباران می کند. به استقلال دو گل می زند و چندین گل هم نمی زند و سپاهان را در زمین خودش با چهار گل، گلباران می کند.نتیجه ای که به یقین چندین سال طول می کشد تا تیمی بتواند در برابر حریق چغر اصفهانی تکرارش کند. والبته گاهی اوقت هم علی رقم همه ی مولفه هایی که برای بردن دارد در برابرتیمی مانند داماش کم می آورد.
اگر حتا هوادار متعصب داماش هم باشید به یقین با ما موافقید که تراکتور در این بازی که پنج بار به تیر زد و یک پنالتی را هم در همان ثانیه های ابتدایی از دست داد شایسته و سزاوار حداکثر امتیاز بود و داماش این تساوی را بیشتر از هرکسی مدیون رودباریانی است که دوباره جوانی آغاز کرده و تیزهوشی رهبر داخل میدانش مهدوی. که اگر نبودند آنها احتمالا حالا داشتیم درباره صدرنشینی دوباره تبریزی‌ها می گفتیم.

تراکتوری‌ها این روزها بیشتر از هر زمان دیگری ما را به یاد تیم دهه ی هفتادشان به رهبری واسیلی گوجا می اندازند. مهندسی که آمده بود آموزش دهد و ناگهان سر از حرفه ی مربیگری درآورد. واسلی تراکتور را به تیمی دوست داشتنی و با شخصیت تبدیل کرده بود که در همه جای ایران هوادار داشت.هر چند این تراکتور یک امتیاز بزرگتر هم نسبت به گذشته اش دارد و آن هم غنی بودن از ستاره است. و این اجازه را به مربی اش می دهد کخ بتواند راهای مختلف را برای رسیدن به پیروزی پیاده کند.
تراکتور برای رسیدن به گل هم روی ضربات ایستگاهی حساب باز کرده و هم نفوذهای در عمق و هم البته سانترهای ناگهانی تغییر جناح بازی. هم برای مهاجمان سرعتی اش برنامه دارد و هم سرزنی مهاجمانش. به هر روی این تراکتور که باید در آسیا هم به نمایندگی از ایران حاضر شود می تواند هم آبرو داری کند و هم افتخار کسب نماید.
تبریزی‌ها باید خوشحال باشند که تیم محبوبشان این روزها هم خوب بازی می‌کند و هم عالی نتیجه می گیرد. تراکتور اگر در بازی های باقی مانده اش بتواند همین مدل بازی با داماش را انجام دهد یقین بدانید که لیگ برتر صاحب یک قهرمان تازه از راه رسیده خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391