برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بعد ازافتضاح بانکوک: ترابیان استعفاء نمی دهد، همه منتظر تصمیم کفاشیان

یکشنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۳ — قدس‌آنلاین

درحالی که بعد از شکست های بزرک روساء بلافاصله اسعفای خود را اعلام می کنند ترابیان در اظهار نظری عجیب اعلام کرده می خواهد به کار در فدراسیون فوتبال ادامه دهد! آیا با این باخت اسفبار موفق خواهد شد؟

عباس ترابیان

آیا عباس ترابیان از کمیته فوتسال می رود؟ ایا پس از افتضاح تیم ملی فوتسال ایران مقابل کلمبیا ترابیان اخراج خواهد شد؟ بهتر است سوال را را این طوری مطرح کنیم؛ ترابیان استعفاء خواهد داد یا خیر؟! رئیس کمیته فوتسال پاسخ این سوال را می دهد:«این را باید از فدراسیون بپرسید. من که کاره‌ای نیستم. این سوال شما تنها یک جواب دارد و این هم همان چیزی است که الان راجع تغییرات صحبت نمی‌کنم. الان وقت جواب دادن به این سوالات را ندارم، چون باید مواظب بازیکنانم باشم. آنها دست من امانت هستند و باید به آنها برسم. آقای کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال راجع به ماندنم در کمیته فوتسال تصمیم‌گیری می‌کند. الان هیچ چیز دیگری نمی‌توانم بگویم.» با این اظهارات باید منتظر تصمیم علی کفاشیان بود. به نظر می رسد رئیس کمیته فوتسال کشورمان به زودی تغییر کند و این بار علی کفاشیان نتواند یارغارش را به دلیل افتضاحی که در تایلند به بارآمد حمایت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391