برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

در انتظار تحقق وعده های رویانیان در خصوص تیم های پایه

چهارشنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۶ — گل

رویانیان در جشن پرسپولیسی های قدیمی که به مناسبت عید غدیر برگزار شده بود اعلام کرد در ماه دسامبر به ایتالیاخواهد رفت تادر خصوص تاسیس آکادمی با باشگاه میلان مذاکراتی داشته باشد.

محمد رویانیان

یکی از معضلات مربوط به باشگاه پرسپولیس در تمام این سالها تیم های پایه این باشگاه بوده که هیچ وقت جدی گرفته نشد.در دوره مدیریت حبیب کاشانی با برنامه ریزی های حسین عبدی و چارتی که به این منظور ترسیم شده بود گام هایی در راه تاسیس آکادمی و جزئیات مربوط به آن برداشته شد اما با جدایی عبدی از باشگاه والبته رها شدن برنامه‌ها از سوی مسوولان باشگاه همه چیز خیلی زود به حالت قبلی اش بازگشت.

اما محمد رویانیان در بدو حضورش در باشگاه پرسپولیس یکی از مهم ترین برنامه هایش را رسیدگی به تیم های پایه اعلام کرد ودر این راستا اقداماتی نیز انجام داد اما اخیرا وی از برنامه های کلان تری برای تحولی بزرگ در تیم های پایه پرسپولیس خبر داده است.

رویانیان دیشب و در جشن پرسپولیسی های قدیمی که به مناسبت عید غدیر برگزار شده بود اعلام کرد در ماه دسامبر به ایتالیاخواهد رفت تادر خصوص تاسیس آکادمی با باشگاه میلان مذاکراتی داشته باشد.وی همچنین اعلام کرد آکادمی مد نظر او و چیزی که در سرمی پروراند درایران نظیر ندارد و...

البته رویانیان تا کنون به بخشی از وعده هایی که داده بخصوص در خصوص تیم بزرگسالان و مسائل اقتصادی باشگاه عمل کرده اما تاسیس آکادمی و تشکیل یک زیربنای مستحکم برای پرسپولیس شاید مهمترین هدفی است که او دنبال می‌کند و البته به تبعیت این اهمیت وی برای دستیابی به آنچه مد نظر دارد کار دشواری در پیش خواهد داشت.

البته تا کنون نشانه هایی از تغییرات و بهبود در تیم های پایه دیده شده اما برای رسیدن به آنچه هف مدیر عامل باشگاه به نظر می رسد اقدامات وسیع تری باید انجام شود. حالا بعد از سخنرانی دیشب رویانیان همه دنبال تحقق وعده های او در قبال تیم های پایه هستند و این پرسش برایشان به وجود آمده که پرسپولیس در آینده ای نه چندان دور می تواند به مرز خودکفایی از حیث جذب پدیده های جوان برسد وآنها رابه ستاره های گرانقیمتی تبدیل کندکه همه جوره به باشگاه سودمی رسانند یا نه؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391