برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: مس را می‌بردیم، سالم از کرمان نمی‌رفتیم

شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۴ — فارس

محمود یاوری، سرمربی تیم فجر سپاسی پس از شکست تیمش مقابل مس کرمان گفت:

محمود یاوری

بد بازی کردیم انتظارم از بازیکنان بالاتر بود با وجود اینکه ۶ بازیکن کلیدی را در اختیار نداشتیم اما انتظار بیشتری داشتیم. به خاطر این پیروزی به مس تبریک می‌گویم اما از قاسمپور چون بی تجربه و جوان نیست انتظار بیشتری داشتم.

وی با انتقاد از عملکرد قاسمپور در کنار زمین اظهار داشت: مربی نباید بازیکنان ما را تحت تاثیر قرار دهد و روحیه آنها را تضعیف کند.

یاوری همچنین از تماشاگران کرمانی که علیه وی شعار داده بودند انتقاد کرد و گفت: ما اگر برده بودیم سالم بیرون نمی‌رفتیم زیرا علیه ما شعار زیادی علیه ما داده بودند.

سرمربی فجر سپاسی درباره قرار داد حقیقی با پرسپولیس گفت: پرسپولیس با حقیقی داخلی بسته. وی دوست دارد پیشرفت کند و من با وجود مخالفت جلوی او را نمی‌گیرم. کار فجر این است که بازیکنانی مانند حقیقی را به فوتبال تحویل دهد. ما برنده هستیم و آنها بازنده، زیرا حاصل دسترنج دیگران را می‌خورم و در پرورش بازیکن نقشی ندارند.

وی همچنین درباره علی عسگر گفت: ما علی عسگر را به عنوان سرقفلی می‌خواستیم که هنوز مشخص نیست.

وی در پایان درباره شکست تیم ملی ایران تصریح کرد: یک مربی مانند کی‌روش نباید سنت گرا باشد و بازیکنی که در جوانی دعوت نشده را در سنین بالا دعوت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391