برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عبدی: صحیح نیست بی‌هدف به تیم اضافه شویم

یکشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۱ — ورزش۳

گزینه مربیگری پرسپولیس گفت: برای کمک به پرسپولیس باید شرح وظایف مشخص شود.

حسین عبدی

حسین عبدی پس از غیبت در تمرین امروز پرسپولیس در واکنش به اعلام خبر اختلاف‌نظرش با گل‌محمدی اظهار داشت: من از روز اول گفته‌ام برای اینکه یک تیم موفق شود در کارهای بزرگ آدم‌های بزرگ باید تصمیم‌های خوب و قاطعی بگیرند. به همین دلیل تأکید دارم که باید شرح وظایف هر فردی که گزینه است، مشخص شود.

وی افزود: هر کدام از ما ایده و نظر خاص خودمان را داریم و در یک سال گذشته هم بیکار نبودیم، باید در شرایطی به پرسپولیس بیاییم که به این تیم کمک کنیم و با خیال راحت این کار را انجام دهیم. این طور صحیح نیست که بدون برنامه‌ریزی و هدف بخواهیم فقط خودمان را در تیمی اضافه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر هم کار دارم و دنبال این نیستم که سریعاً و بدون برنامه‌ریزی به جایی بروم و اصلاً دنبال اینگونه مسائل نیستم اما با پیشنهادی که به من شد و با توجه به استرسی که پرسپولیس گرفتار آن شده بدون برنامه اصلا موفق نمی‌شویم و حتی موقعیت‌های حساس را از دست می‌دهیم. البته یحیی دوست خوب من است و قرار است نشست کادر فنی با حضور من در خصوص شرح و وظایف و خیلی دیگر از بحث‌ها برگزار شود تا آن موقع تصمیم نهایی را بگیریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391