برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احمدی‌نژاد: مدیرعامل کارخانه فولادمبارکه خواهان خرید نقش جهان است

سه‌شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۷ — فارس

محمود احمدی‌نژاد در مراسم افتتاح چند طرح فولاد مبارکه در این کارخانه در مورد بحث خرید ورزشگاه نقش‌جهان توسط فولاد مبارکه گفت:

فولاد مبارکه آمادگی خود را برای خرید ورزشگاه نقش‌جهان اعلام کرده و گفته که می‌تواند این ورزشگاه را خریداری کند.

وی افزود: دکتر سمیعی‌نژاد، مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه آمادگی دارد که ورزشگاه نقش‌جهان را خریداری کند و اگر این اتفاق صورت گرفته و ورزشگاه به فروش برسد، بودجه آن به خود اصفهان می‌رسد در حالی که اگر فروش رخ ندهد، بودجه باید از خزانه به اصفهان برسد.

رئیس جمهور اعلام کرد که آقای سمیعی نژاد این ورزشگاه را برای تیم سیمان سپاهان می خواهد. در همین حین حضار به رئیس جمهور گفتند که نام تیم فولاد مبارکه سپاهان است که احمدی نژاد گفت: فرقی نمی‌کند. مهم سپاهان است. سپاهان تیمی قوی، ریشه دار و از امیدهای ایران در آسیاست که امیدوارم در ادامه بتواند افتخارات بیشتری را به ارمغان بیاورد.

این صحبت های رئیس جمهور با تشویق های حضار در سالن فولاد مبارکه همراه شد.

وی خاطر نشان کرد: قرار است یکشنبه در جلسه هیئت دولت بحث خرید ورزشگاه نقش‌جهان توسط فولاد مبارکه مطرح شود و در صورتی که مصوبه آن به تصویب هیئت وزیران برسد، پول خرید آن به اصفهان می‌رسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391