برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اشجاری‌: مثل خیلی‌ها بلد نیستم بگویم از بچگی استقلالی بودم

شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۰ — خبرآنلاین

حسن اشجاری از حالا دیگر مدافع جدید استقلال لقب گرفته. او تا یک قدمی ملوان پیش رفت و یکباره سر از استقلال در آورد.

حسن اشجاری

حسن اشجاری مدافع چپ سپاهان پس از جدایی از این تیم قرار بود پیراهن ملوان انزلی به تن کند ولی او به یک‌باره با چرخش ۱۸۰ درجه‌ای سر از استقلال درآورد و حالا در نیم‌فصل دوم لیگ‌برتر پیراهن استقلال را برتن خواهد کرد. مدیرعامل ملوان گفته که اشجاری پول زیادی از این تیم می‌خواست ولی او این موضوع را رد می‌کند و معتقد است باشگاه ملوان تمایلی برای جذبش نداشته است. اشجاری در مورد این مسائل به سؤالات خبر‌ورزشی پاسخ می‌دهد.
*چه شد که به یک‌باره از ملوان به سمت استقلال چرخیدی؟
من محمد احمدزاده را خیلی دوست دارم. او به پیشرفت من خیلی کمک کرد. از اینکه نتوانستم به ملوان بروم ناراحتم و از او عذرخواهی می‌کنم. البته مسائلی به‌وجود آمد که در نهایت این موضوع منتفی شد.
*ولی درودگر گفته که تو پول زیادی از ملوان خواستی و آنها از جذب تو منصرف شدند؟
این آقا دنبال عوام‌فریبی و فیلم هندی بازی کردن است. من ۹۰۰ کیلومتر از اصفهان به انزلی رفتم ولی حرف آقایان عوض شد و این باعث شد رفتنم به ملوان منتفی شود.
*از لحاظ مالی به توافق نرسیدید؟
من پول رضایت‌نامه‌ام را به سپاهان دادم تا خیلی زود رضایت بگیرم و باشگاه ملوان دیگر پولی ندهد. ملوانی‌ها اما به من پیشنهادی دادند که این پیشنهاد مالی بسیار خنده‌دار بود و هیچ‌کدام از بازیکنان لیگ‌برتر حاضر نمی‌شوند با پول پیشنهادی آنها بازی کنند. آنها حتی گفتند که پول رهن خانه هم نمی‌دهند و به من گفتند تو بچه انزلی هستی. این حرف‌ها اصلاً غیرمنطقی است در ضمن من بچه فومن هستم. به من گفتند به‌خاطر احمدزاده خواسته مالی‌ام را کم کنم و این کار را کردم ولی موقع تنظیم قرارداد دیدم که دوباره مبلغ را کم کرده‌اند و این اتفاقات برایم خیلی جالب بود.
*چطور شد که به یک‌باره به استقلال رفتی؟
من از قبل پیشنهاد داشتم و یکی از نزدیکان آقای قلعه‌نویی تماس گرفت.
*حتماً خیلی خوشحالی؟
بازی کردن در استقلال افتخار بزرگی است ولی مثل خیلی‌ها نیستم که بگویم از بچگی استقلالی بودم. فوتبال حرفه‌ای شده و من نهایت تلاشم را انجام می‌دهم.
*قبول داری رقابت در استقلال برای فیکس بازی کردن سخت است؟
من برای نیمکت‌نشینی نیامدم و تلاش می‌کنم تا قلعه‌نویی را روسفید کنم. چند سال قبل هم این مربی روی من نظر داشت ولی قسمت این بود که حالا زیرنظر او کار کنم.
*قرار است چه شماره‌ای را برتن کنی؟
هنوز معلوم نیست، شاید شماره ۱۲ را بپوشم.
*هم تیمی‌ات احمد جمشیدیان هم قرار است به استقلال بیاید؟
این بحث جدی است و امیدوارم او هم بیاید.
*با کرانچار اختلاف داشتی؟
این یک شایعه خنده‌دار است و اتفاقاً هیچ مشکلی با او نداشتم. من در ۹۵ درصد بازی‌ها به میدان رفتم و از همه بازیکنان سپاهان بیشتر بازی کردم. من به دلیل مسائل شخصی قصد جدایی از سپاهان را داشتم و حتی قرار بود در ابتدای فصل دیگر در این تیم نمانم و سپاهان هم دنبال مهرداد پولادی بود. من کوچکترین مشکلی با کرانچار نداشتم.
*حالا که به استقلال آمدی فکر می‌کنی شانس قهرمانی این تیم بیشتر است یا سپاهان؟
سپاهان آن تیم سال گذشته نیست و حتی اگر به ملوان هم می‌رفتم این حرف را می‌زدم. به نظر من استقلال مدعی اول قهرمانی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391