برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتیانی: بار سنگینی روی دوش کریمی است

چهارشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۲ — بی‌باک‌نیوز

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه با انتخاب یحیی گل محمدی بار سنگینی روی دوش بازیکنان بزرگ تیم از جمله علی کریمی قرار گرفته است، گفت: خیال هواداران از رفتن "مانوئل ژوزه" و موفقیت در نیم فصل دوم راحت باشد.

ابراهیم آشتیانی در خصوص انتخاب دستیاران یحیی گل‌محمدی در تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: کمیته فنی فقط چند دستیار به گل‌محمدی پیشنهاد داد ولی در نهایت این خود سرمربی است که کمک‌هایش را انتخاب می‌کند. البته قرار شد علی پروین هم برای دستیاران گل‌محمدی صحبت کند و از آنها بخواهد به پرسپولیس بیایند.ابراهیم آشتیانی

وی با اشاره به حضور علی پروین در کنار گل‌محمدی تاکید کرد: برای اینکه کار گل‌محمدی را راحت‌تر کنیم، قرار شد پروین هم سر تمرین برود. ممکن است گل‌محمدی گاهی با افرادی در رودربایستی بیفتد که با حضور پروین می‌تواند این مسئله را حل کند. در ضمن اگر مشکلی در تیم پیش آمد، یک بزرگتر به نام پروین در تیم خواهد بود.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس نقش بازیکنان بزرگ این تیم را پر رنگ دانست و افزود: بازیکنان با حضور گل‌محمدی باید کاملا مطیع و در اختیار کادر فنی باشند و تیم را به حاشیه نبرند. بازیکنان بزرگ هم مسئولیت زیادی در این زمینه دارند. بخصوص، علی کریمی که بار سنگینی روی دوشش است و امیدوارم به تیم کمک کند.

آشتیانی در پایان گفت: با رفتن ژوزه خیال هواداران برای موفقیت تیم راحت باشد. گل‌محمدی با کمک کمیته فنی می‌تواند تیم را به آرامش برساند و در نتیجه گیری موفق عمل کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391