برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: داوران تاثیرگذارترین و تعیین‌کننده‌ترین عضو خانواده فوتبال هستند

دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۴ — فارس

نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت: تاثیرگذارترین و تعیین‌کننده‌ترین خانواده در فوتبال، خانواده داوری است.

هادی آیت اللهی

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سیدمحمدهادی آیت‌اللهی در کلاس توجیهی نیم فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر عنوان کرد: خانواده بزرگ فوتبال شامل چند خانواده است که تاثیرگذارترین، تعیین کننده ترین و یکی از ارزشمند ترین خانواده زیر مجموعه فوتبال، خانواده داوری است. خانواده بزرگی که از پیش برنده بوده که کار مقدس قضاوت را انجام می دهند.

وی ادامه داد: در جمع حاضر، یادگارهای ارزشمند جامعه داوری را می بینم، ممیز، خوشخوان، بهلولی، نظری، ریاحی، مقدس زاده، احمدی، سیار، امامی، ابهری، انوری، اعتمادی و رمذی. اینها همه الگو و سنبل هستند. داور باید هدایت کننده و تعیین کننده باشد. رشد شما داوران حاضر در این دوره توجیهی نشان دهنده ارتقای فوتبال است. فوتبال بدون شما نمی تواند انجام شود. اگر داوران نباشند چیزی به نام فوتبال هم نمی تواند معنا داشته باشد.

وی در پایان گفت: از همه داوران و کمک داوران حاضر در این دوره می خواهم در قضاوت هایشان مدیریت داشته باشند. مدیریت نشان دهنده توانمندی یک داور است. مطمئنا اگر این اتفاق بیافتد، فوتبال هم با آرامش کارش را پیش خواهد برد و اگر مدیریت وجود نداشته باشد اتفاقاتی می افتد که جبرانش سخت خواهد بود. من در پایان صحبت‌هایم موفقیت داوران ایرانی را در همه عرصه های آسیایی و جهانی خواستارم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391