برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کریم باقری: بازیکنان به خودشان تکانی بدهند، باید به کادر جدید کمک کرد

دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۴ — ایسنا

کاپیتان سابق پرسپولیس می‌گوید امروز به تمرین این تیم می‌رود تا نحوه همکاری خود را با سرخ‌پوشان مشخص کند.

کریم باقری و مهدی مهدوی‌کیا

کریم باقری، درباره احتمال حضور خود در کادر مربی‌گری پرسپولیس، شرایط کنونی این تیم و انتقادهایی که برخی پیشکسوتان به کادر فنی کنونی سرخ‌پوشان کرده‌اند صحبت کرد:

* آقای باقری چه شد. بالاخره با پرسپولیس همکاری می‌کنید یا نه؟

فعلا که هنوز چیزی مشخص نیست. از امروز کنار تیم می‌روم و با مسئولان تیم صحبت می‌کنم.

* به شما پیشنهاد داده بودند که مدیر فنی تیم شوید، قبول می‌کنید؟

همانطور که گفتم فعلا تصمیمی گرفته نشده است. باید امروز صحبت کنیم و ببینیم که خواسته‌هایشان از من چیست.

* خودتان که بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کردید فکر می‌کنید مهم‌ترین مشکل این تیم در نیم فصل اول چه بود؟

مشکلات تیم یکی دو تا نبود اما هرچه بوده باید در این نیم فصل آن مشکلات را تمام کنند و یک روند جدید را آغاز کنند. بازیکنان هم باید تکانی به خودشان بدهند تا در ادامه بازی‌ها هواداران را خوشحال کنند.

* بد نیست که پرسپولیس در یکی، دو سال گذشته بارها سرمربی خود را عوض کرده است؟

این اتفاقات چند سال است که در پرسپولیس و استقلال می‌افتد و تا یک مربی می‌آید جای خود را پیدا کند و تیم را بشناسد عوض می‌شود. متاسفانه بیشتر مشکلات پرسپولیس هم به همین موضوع برمی‌گردد.

* البته هواداران هم همیشه مربیان را تحت فشار گذاشته‌اند.

به هر حال هواداران‌مان هم به نسبت فوتبال‌مان کار می‌کنند. اگر یک فوتبال اصولی داشتیم هواداران‌مان هم اصولی کار می‌کردند و تیم خود را به درستی تشویق می‌کردند.

* خودتان دوست دارید چطور به پرسپولیس کمک کنید.

رویانیان و گل‌محمدی از من خواسته‌اند که کنار تیم باشم و به پرسپولیس کمک کنم. باید از خواسته‌های آن‌ها مطلع شوم. من نه دوره مربی‌گری‌ رفته‌ام و نه مدرک دارم بنابراین در این زمینه نمی‌توانم کاری برای پرسپولیس انجام دهم.

* فرشاد پیوس و برخی پیشکسوتان پرسپولیس معتقدند که کادر فنی گل‌محمدی نمی‌تواند به او چندان کمک کند و برخی از آنها هیچ سابقه‌ای در پرسپولیس ندارند.

به نظر من آن‌هایی که انتخاب شده‌اند می‌توانند به تیم کمک کنند. حالا یک نفر از این کادر دوست گل‌محمدی بوده و با او کار کرده، ما نباید همین یک نفر را علم کنیم و بگوییم همه افراد کادر پرسپولیسی نیستند. در غیر این صورت حسین عبدی بیشترین سابقه را به عنوان بازیکن داشته و ادموند بزیک هم چند سال برای پرسپولیس بازی کرده. همه این انتخاب‌ها سلیقه‌ای است و باید اجازه دهند که این کادر کار خود را انجام دهد تا پرسپولیس موفق شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391