برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بخشی‌زاده: رفتار دپارتمان داوری با داوران تبعیض‌آمیز است

جمعه، ۲۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۶ — فارس

داور بین‌المللی فوتبال گفت: رفتار دپارتمان داوری با داوران تبعیض‌آمیز است و من به نشانه اعتراض در کلاس داوری شرکت نکردم.

سعید بخشی زاده

سعید بخشی زاده درمورد دلیل غیبتش در کلاس داوران لیگ برتری در نیم فصل گفت: من به نشانه اعتراض به رفتار دپارتمان داوری در کلاس شرکت نکردم. متاسفانه حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری رفتاری تبعیض آمیز با داوران دارد. برای چه باید در کلاس داوری شرکت می کردم. در نیم فصل اول فقط ۷ بازی در لیگ برتر به من دادند و با اینکه داوری ام در این مسابقات هیچ مشکلی نداشت اما دیگر به من ابلاغ داوری ندادند.

وی ادامه داد: می توانید از ناظران داوری در آن ۷ مسابقه از عملکردم سوال کنید اگر قضاوت های من مشکلی داشت به این مسئله معترض نبودم اما رفتار تبعیض آمیز دپارتمان داوری من را ناراحت کرده است. برای چه باید در کلاس داوری شرکت می کردم برای اینکه نیم فصل دوم هم هفت مسابقه به من بدهند؟!

وی در مورد اینکه حسین عسگری گفته بخشی زاده به دلیل شکستگی پا در کلاس داوری شرکت نکرد، گفت: من از سلامتی کامل برخوردارم و این نعمت را خدا از من دریغ نکرده است.

این داوری بین المللی تاکید کرد: آئین نامه کمیته داوران توسط هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تصویب شده است و منتظرم ببینم مسئولان کمیته داوران که از این پس زمام امور داوری را به طور کامل در اختیار می گیرند چه رفتاری می کنند. امیدوارم کمیته داوران با این رفتارهای تبعیض آمیز مقابله بکند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391