برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیم بانوان ایران با یک پله صعود، پنجاه‌وسوم جهان شد

جمعه، ۱۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۵ — فارس

فدارسیون جهانی فوتبال رده‌بندی بهترین تیم‌های بانوان جهان را اعلام کرد که بر این اساس تیم بانوان ایران صاحب ۱۴۳۱ امتیاز شد و با یک پله صعود در رده ۵۳ جهان جای گرفت.

تیم تیم ملی جوانان بانوان

در این گزینش تیم‌های ژاپن (۲۱۱۰ امتیاز، سوم)، استرالیا (۱۹۴۳ امتیاز، نهم)، کره شمالی (۱۹۴۳ امتیاز، نهم )، کره جنوبی (۱۸۴۳ امتیاز،‌ شانزدهم)، چین (۱۸۲۵ امتیاز، هفدهم)، تایلند(۱۶۴۱ امتیاز، بیست ونهم)، ویتنام (۱۶۴۰ امتیاز، سی‌ام)، ازبکستان(۱۵۶۵ امتیاز، چهل و یکم)،‌ تایوان(۱۵۵۵ امتیاز، چهل و سوم)، میانمار(۱۵۳۶ امتیاز، چهل و هفتم) هندوستان (۱۴۴۱ امتیاز،‌پنجاه و دوم ) از قاره آسیا شده و بالاتر از ایران قرار گرفتند.

در این رده‌بندی همچنین تیم آمریکا با ۲۲۰۹ امتیاز رتبه نخست را به خود اختصاص داد در حالیکه آلمان با ۲۱۷۱ امتیاز و ژاپن با ۲۱۱۰ امتیاز در رده دوم و سوم قرار گرفتند.

فهرست ۱۰ تیم برتر بانوان در این گزینش به شرح زیر است:

۱- آمریکا ۲۲۰۹ امتیاز

۲- آلمان ۲۱۷۱ امتیاز

۳- ژاپن ۲۱۱۰ امتیاز

۴- برزیل ۲۰۴۴ امتیاز

۵- فرانسه ۲۰۳۳ امتیاز

۶-سوئد ۲۰۲۱ امتیاز

۷-کانادا ۲۰۰۶ امتیاز

۸- انگلیس ۱۹۷۶ امتیاز

۹-استرالیا ۱۹۴۳ امتیاز

۹- کره شمالی ۱۹۴۳ امتیاز

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391