برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دادگرنژاد کفاشیان را روی پل برد

چهارشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۳۸ — افکارنیوز

دادگرنژاد که از زمان دبیرکلی کفاشیان در کمیته المپیک کنار وی ظاهر شد ، حالا در بازداشت است و این بازداشت اتفاقی است مهم برای شکستن مقاومت حاج علی ، رئیس موفق ترین فدراسیون اسیا

شهاب دادگرنژاد

به نقل از گل ، برای کسانی که علی کفاشیان را از نزدیک می شناسند ، شهاب دادگر نژاد نام آشنایی است. او مردجوانی است که دقیقا در روز انتخابات فدراسیون فوتبال مثل سایه اقای رئیس را تعقیب می کرد و ازکنارش جنب نمی خورد...چهره ای که مورد غضب نزدیکان کفاشیان بود ولی رئیس بی توجه به انتقادات به هرحال وی را کنار خود حفظ می کرد.

دادگرنژاد که از زمان دبیرکلی کفاشیان در کمیته المپیک کنار وی ظاهر شد ، حالا در بازداشت است و این بازداشت اتفاقی است مهم برای شکستن مقاومت حاج علی ، رئیس موفق ترین فدراسیون فوتبال آسیا در سال جاری. عنوانی که فقط برایش ظعنه به ارمغان آورده است.
آغاز ماجرای اخیر کفاشیان در پی بازداشت مشاور او شهاب دادگرنژاد رقم خورد. سپس اتومبیل بنز دادگرنژاد که پیش از همراهی با کفاشیان فقط یک خودروی معمولی داشت نیز توقیف شد.
با درج خبر کشف رقم میلیاردی در حساب بانکی او در رسانه‌ها و بزرگ تر شدن ابعاد ماجرا، علی کفاشیان نیز به زندان اوین فراخوانده شد.
اما او کیست؟ دادگرنژاد از فرنگی کاران جوان خوزستانی بود که در صحنه کشتی ایران حضور داشت اما هرگز موفق به عضویت در تیم ملی کشتی فرنگی نشد.او درباره خودش گفته است:پدر من کارمند شرکت ملی حفاری بود و من هم همیشه دوست داشتم کارمند وزارت نفت باشم می خواهم به نفت خدمت کنم.

طی چهار سال اخیر پرسش‌ها و انتقادات فراوانی درباره چگونگی شکل گیری رابطه رییس فدراسیون فوتبال ایران با شهاب دادگرنژاد در رسانه‌ها منتشر شده است و جالب اینکه کفاشیان قبلا انتصاب شهاب دادگرنژاد (که در سایت فدراسیون با عنوان مشاور عالی رئیس فدراسیون فوتبال از او نام برده شده )، به سمت مدیر هماهنگی ، بازاریابی و امور بین الملل شرکت حفاری شمال ایران ، از سوی کفاشیان تبریک گفته شده است که این نشانه ای بر ارتباط نزدیک این دوست اگرچه کفاشیان حالا سعی می‌کند از وی برائت بجوید .
کفاشیان در اظهارات قبلی خود اعلام کرده بود با دادگرنژاد ۹ ماه است قطع همکاری کرده ولی حالا می گوید که به خاطر دادگرنژاد به دادسرای اوین فراخوانده شده. گرچه تاکید می‌کند که دلیل این دعوت، «کارهایی بود که به قبل از قطع همکاری ما باز می گردد.»

دادگرنژاد در وبلاگی که پر از مصاحبه‌ها و اخبار فرمایشی در باره خودش است درباره شغلش در فدراسیون فوتبال چنین توضیح داده است : ایجاد ارتباط و تعامل جدی و سازنده بین فدراسیون و سازمان ها، وزارتخانه‌ها و مجموعه های مختلفی که به نحوی می توانند به فدراسیون در رسیدن به اهداف بلند مدت خود کمک کنند ، ایجاد هماهنگی بین حوزه ریاست و کمیته های مختلف فدراسیون ، پیگیری برخی مسائل که فدراسیون به وی ماموریت می دهد در جلسات مهم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391