برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی:داماش - استقلال فقط در عضدی

شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۰۶ — گل

مگر بازی سال پیش استقلال با ما در همین عضدی انجام نشد و در نهایت ما هم باختیم یا بازی با ملوان یا پرسپولیس در عضدی مگر اتفاقی داخل ورزشگاه افتاد؟

تیم استقلال

دوباره در آستانه یک بازی حساس در رشت داستان برگزاری مسابقه در ورزشگاه عضدی یا سردار جنگل بر سر زبانها افتاده است.
مساله ای که انگار کسی خیال ندارد یکبار برای همیشه آن را حل کند تا هر بار این سردگمی در جامعه ی فوتبال ما پیش نیاید. اتفاقی که هم برای تیم میزبان موجب ضرر خواهد شد و هم مهمان.شما در نظر بگیرید که الان در فاصله ی کمتر از ۷۲ ساعت تا شروع مسابقه هنوز اعضای کادر فنی نمی دانند که باید تمریناتشان را در چمن مصنوعی انجام دهند یا طبیعی.

الماس خاله :در سردار جنگل برگزارکنید تا...
الماس خاله رییس هیات فوتبال استان گیلان که در بازی داماش با پرسپولیس از مخالفان سر سخت برگزاری بازی در سردارجنگل بود این بار با تغییر در نظراتش می گوید: با برگزاری مسابقه در ورزشگاه سردار مشکلی نداریم.چرا که نسبت به بازی با پرسپولیس توانسته ایم تعمیراتی در ورزشگاه انجام دهیم و به دلیل آنکه استعلام هواشناسی هم گرفته ایم و روز دوشنبه هوای رشت آفتابی است وضع زمین هم تقریبا مناسب است،البته عالی نیست اما از بسیاری از شهرها بهتر است.

الماس خاله البته برای اینکه خیلی کیفور نشویم می گوید: اگر باران می بارید جایگاه خبرنگارام و اتاق دوپینگ چکه می کرد و زمین گل آلود میشد.حالا هم خیلی جایگاه مناسبی برای اصحاب رسانه نداریم اما این اتفاق خیلی هم بد نیست شاید بدین ترتیب مسئولان متوجه شوند که فقط ساختن یک ورزشگاه ملاک نیست و باید یک بودجه مناسب برای تعمیرات و نگهداری مجموعه های بزرگ ورزشی اختصاص دهند.

قویدل:خودمان داریم می سازیم!
پس از گرفتن رای مثبت ورزشگاه سردار جنگل به سراغ قویدل رفتیم تا نظر مالک باشگاه را بدانیم . قویدل که تن صدایش آن حرارت روزهای اول را ندارد و می توان نوعی دلزدگی در پس صدایش تشخیص داد، انگار چیزی برایش دیگر اهمیت ندارد و می گوید: برای ما خیلی فرقی نمی کند و ما در هر جایی می توانیم با استقلال بازی کنیم. اما در حد استان گیلان نیست که یک مسابقه ی مهم در یک شرایط نا مناسب و با دنیایی کمی و کاستی انجام شود. ما در برهه ای پیشنهاد واگذاری هر دو ورزشگاه عضدی و سردار جنگل را به دوستان دادیم که آقایان هیچ گونه برنامه ای ارایه نکردند و الان اصلا دیگر با آنها کاری نداریم و خودمان در مجتمع پوشش رشت مشغول ساخت که مجتمع المپیکی کوچک هستیم که نیازهای ما را بر طرف کنند.

عابدینی : مسابقات داماش در ورزشگاه عضدی است
در نهایت همه ی راهها به عابدینی در ظاهر ختم می گردد و از او می پرسیم که در فاصله ی دو روز مانده به مسابقه بازی کجا قرار است برگزار شود؟
عابدینی اما خونسرد تر از همیشه می گوید: مگر قرار است بازی کجا انجام شود؟ سازمان لیگ به ما اعلام کرده که مسابقات داماش در ورزشگاه عضدی است و ما هم آنجا فقط بازی می کنیم.
می پرسیم پس آن تصویب شورای تامین استان در رابطه با انجام چهار بازی تراکتور،پرسپولیس،ملوان و استقلال در سردارجنگل چه می شود؟
رییس سابق فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس می گوید: آن قضیه مربوط به گذشته است و الان به شکر خدا مسئولان سیاسی و امنیتی استان در بالاترین سطح تعامل با ما هستند و همه گونه همکاری را با ما داشته اند.مگر بازی سال پیش استقلال با ما در همین عضدی انجام نشد و در نهایت ما هم باختیم یا بازی با ملوان یا پرسپولیس در عضدی مگر اتفاقی داخل ورزشگاه افتاد؟ ما با اطمینان می گوییم که در عضدی که ورزشگاه اختصاصی ما و مورد تایید کنفدراسیون آسیا هم هست بازی می کنیم و امیدواریم که بازی جذابی از کار در آید.
عابدینی در پایان می گوید امیدواریم مسئولان ورزشی هم در گیلان دست به دست ما دهند تا مشکلات را برطرف کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391