برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دلخوری شدید حیدری از یک تازه وارد

دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۳ — بی‌باک‌نیوز

اعضای تیم استقلال، با شرایط خاص قرار است نیم فصل دوم را آغاز کنند و در این میان اوضاع برای این تیم کاملا متفاوت است. آخرین اخبار استقلال را در این خصوص بخوانید.

خسرو حیدری

به نقل از خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ پس از جدایی فریدون زندی از تیم استقلال و حضور وی در لیگ قطر راه برای جدایی چند بازیکن دیگر از این تیم باز شد، این بازیکن در حالی از استقلال جدا شد که شرایط خوبی در این تیم داشت اما ترجیح داد بدلیل اوضاع زندگی و درآمد سالیانه اش راهی تیم خارجی شود و استقلال را ترک کند.

زندی اولین بازکن این تیم بود اما پس از جدایی وی توزی نیز استقلال را ترک کرد و این بازیکن برزیلی راهی کشورش شد تا در کشور خود و شرایط را مورد بررسی قرار دهد از اوضاع مالی استقلال دلخور و ناراحت بود و اعلام داشت که شرایط برای حضورش در این تیم فراهم نیست.

گفتنی است؛ فابیو جان واریو هافبک بعدی استقلال است که این بازیکن نیز بدلیل مصدومیت و شرایطی که با آن روبرو شد و نتوانست استقلال را همراهی کند و این تیم را ترک کرد و البته وی از فهرست تیم جدا شد تا پس زا رفع مصدومیتش برای حضور در تیم فصل آینده تیم استقلال آماده شود اما این اتفاق رخ نمی دهد و فابیو قولی به آبی‌ها برای حضور در این تیم نداده است.

پس از جدایی این سه بازیکن بحث جدایی سه بازیکن دیگر در تیم عنوان شد، لیام ردی دروازه بان تیم استقلال یکی از این سه بازیکن تیم است که قرار نیست همراه تیم بماند وپس از رفع مشکلاتش ایران را ترک می کند.

امین منوچهری نیز با خواست و اصرار باشگاه استقلال از تیم جدا شد و راهی تیم نفت تهران شد، این بازیکن که تصور جدایی از استقلال را نداشت و قصد داشت تا پایان قراردادش در این تیم بماند با مخالفتهایی روبرو شد و حضور در این تیم را از دست داد این اتفاق برای میثم حسینی نیز رخ داد زیرا این مدافع با شرایط خاصی از استقلال کنار گذاشته شد و پیش از این در ترکیب این تیم به میدان می رفت و بحثی در خصوص جدایی اش مطرح نبود و جدایی اش برای برخی اعضای تیم نیز عجیب بود.

*دلخوری شدید خسرو حیدری از یک استقلالی

خسرو حیدری، بازیکن تیم استقلال جزء قدیمی های این تیم و نفرات اصلی این تیم محسوب می شود و نظراتش برای اعضای کادر فنی و این تیم قابل توجه است به همین دلیل وی اعلام کرده است که از یکی از بازیکنان تازه وارد تیم استقلال دلخور و عصبانی است و این اتفاق شرایط را برای وی در تیم تغییر می دهد زیرا قرار است با این بازیکن هم بازی باشد و یک نیم فصل را سپری کند.

براساس این گزارش؛ خسرو حیدری با حسن اشجاری مدافع تازه وارد آبی‌ها دچار مشکل شده است و با اینکه قرار است با وی تیم را همراهی کند اما این اتفاق رخ نمی دهد واین بازیکن از همبازی جدیدش بسیار دلخور است و به این موضوع نزد مسئولان تیم و مربیان اشاره کرده است.

حسن اشجاری و حیدری در تیم سپاهان با یکدیگر دچار مشکلاتی بودند و این بحث به حضور این دو در استقلال نیز منتهی شده است و از طرف حیدری اعلام کرده است که اشجاری پست سر وی بدگویی کرده و حرفهایی را مطرح کرده است که به مزاق این بازیکن خوش نیامده و این مسئله را مطرح کرده و از مربیان تیم درخواست کرده است تا به این موضوع رسیدگی کنند و شرایط را مورد بررسی قرار دهند.

شایان ذکر است؛ امیر قلعه نویی مدعی شده است که این مشکلات را حل و فصل می‌کند زیرا وی قرار است اقداماتی را در این خصوص انجام دهد تا به مشکلات فعلی پایان دهد.

*حاتمی دلیل اصلی جدایی امین منوچهری از استقلال

امین منوچهری، مهاجم تیم استقلال با اصرار مسئولان تیم استقلال از این تیم جدا شد و در حالیکه امیر قلعه نویی از وی حمایت بسیار زیادی داشت، اما حریف مسئولان نشد و در حالیکه قرار بود این مهاجم جوان برای ادامه فصل وی و تیمش را همراهی کند، اما این اتفاق رخ نداد و منوچهری با توافق از مجموعه استقلال شد و اعلام داشت که برخی مخالفان در تیم عامل اصلی این ماجرا شدند و وی نتوانست در مقابل خواسته آنها ایستادگی کند و در حالیکه قرار دادش با آبی‌ها بیش از یک فصل دیگر باقی بود، این تیم را ترک کرد و راهی نفت تهران شد، اما عنوان شده است که دلیل اصلی جدایی امین منوچهری از تیم استقلال حضور فرزاد حاتمی در تیم عنوان شده است واین موضع در نهایت باعث شد که حتی قلعه نویی نیز راضی به جدایی منوچهری شود زیرا باشگاه استقلال فرزاد حاتمی را در خط حمله برای سرمربی تیم جذب کرد و این اتفاق عاملی شد که مسئولان مدعی شوند که استقلال به جای بازیکنانی که عملکردشان ایده آل نبوده بازیکنان جدید جذب می کنند و این موضوع عاملی است که مربیان راضی شوند نام آن بازیکنان که از عملکردشان راضی نبودند از فهرست تیم حذف شود.

این در حالی است که مهاجم جدید قلعه نویی نیز به این موضوع اشاره کرده است و مدعی شده که حضورش در تیم استقلال عامل اصلی جدایی امین منوچهری از استقلال است، اما وی نمی توانست مانع از اقدام مسئولان تیم استقلال شود زیرا این اتفاق، شرایط را برای آبی‌ها با تغییراتی روبرو کرده است زیرا مسئولان معتقدند که بازیکنان جدید می توانند در این مورد مشکلات استقلال را حل و فصل کنند.

*ایمان موسوی تیر آخر آبی‌ها پس از عماد رضا و عنایتی

اعضای تیم استقلال، به حضور یک مهاجم نوک با اوضاع ایده آلی در این تیم می اندیشند که بتواند شرایط را برای این تیم در خط حمله با تغییراتی روبه رو سازد اما این اتفاق با خواسته اعضای این تیم مواجه نیست زیرا اعضای این تیم به حضور بازیکنانی دل خوش بودند که در نهایت نتوانستند آنها را در اختیار داشته باشند.

براساس این گزارش، رضا عنایتی گزینه اول استقلال برای حضور در این تیم بود اما این اتفاق رخ نداد زیرا مسی‌ها با این خواسته مخالفت شدید کردند و این موضوع به صورت جدی پیگیری می شود زیرا آنها اعلام داشتند در صورتی با خواسته آبی‌ها موافقت می کنند که اعضای این باشگاه با حضور یک بازیکن اصلی و تاثیرگذار خود در این تیم موافقت کنند، اما آبی‌ها در این خصوص با شرایط خاص روبه رو شدند و مدعی شدند که به تمام بازیکنان خود نیاز دارند و نمی توانند آنها را در اختیار مس کرمان قرار دهند که یک نیم فصل را سپری کند، اما عماد رضا نفر دوم این فهرست دلخواه بود که امیر قلعه نوعی تمایل زیادی به حضورش در تیم استقلال داشت، اما این بازیکن نیز با مشکلات بسیار زیادی همراه شد تا پس از کلی تبلیغ برای حضور وی در این تیم،‌استقلال از حضور این بازیکن محروم شوم و مشکلات این تیم چند برابر شود.

از طرفی بحث حضور ایمان موسوی در این تیم عنوان شده است که حضور وی در این تیم قطعی است و قرار شده وی در کنار برهانی و فرزاد حاتمی برای حضور در خط حمله تیم آماده شوند از طرفی این بازیکن در ترکیب راه آهن ایده آل کار نکرده است اما استقلال به حضور این بازیکن اصرار دارد و این نکته قابل توجهی است.

*اعتراض شدید حسینی به حضور در نفت تهران

میثم حسینی، مدافع تیم استقلال با شرایط متفاوتی روبه رو شده است زیرا وی در تمرینات این تیم حضور داشت تا برای نیم فصل دوم آماده شود اما به یکباره وی حضور در ترکیب تیم و تمرینات را از دست داد با اینکه امیر قلعه نوعی مدعی بود به حضور تمام مدافعانش در استقلال برای ادامه مسابقات نیاز دارد و از هیچ یک از آنها نمی گذرد اما این اتفاق رخ نداد.

براساس این گزارش، میثم حسینی پس از اینکه دریافت در استقلال جایی ندارد و حتی اجازه حضور در تمرینات را به دست نیاورد با امیر قلعه نوعی گفتگو کرده و استقلال را ترک کرد اما قرار بود وی به تیم سپاهان بپیوندد زیرا وی از این تیم پیشنهاد دریافت کرد و در این خصوص نیز اقدامات لازم انجام شد، اما سرانجام مشخص شد که وی تنها می تواند استقلال را به مقصد نفت تهران ترک کند و هیچ راهی جز این ندارد زیرا توافقات نهایی برای حضور وی در نفت تهران انجام شده است و این بازیکن ناگزیر از انجام این خواسته است.

حسینی تا پایان فصل با استقلال قرار داد دارد و طبق قانون برای رضایت که در باشگاه دارد باید خواسته مسئولان را بپذیرد اما وی به دلیل حضورش در فهرست مازاد به این موضوع معترض شده است و اعلام داشته که باید خود در این خصوص تصمیم گیری کند اما این اتفاق رخ نداده است و حسینی ناگزیر به حضور در نفت است،‌ وی حتی اعلام کرده با توجه به شرایط خوب و ایده آل سپاهان قصد حضور در این تیم را دارد اما ناچار شده است که برخلاف میل و خواسته اش رفتار کرده و به یک باشگاه دیگر برود.

*آرزه دعوت شد تا با بولیوی مقابل باسک بازی کند

وینسته آرزه، هافبک بولیویایی جدید تیم استقلال با سوابق درخشان ورزشی در خانواده اش سرانجام نظر امیر قلعه نوعی را جلب کرده و با تیم استقلال قرار داد بست اما این بازیکن نمی تواند با استقلال همراه شود و تمرینات منظم و فشرده این تیم را برای آغاز بازی‌ها و لیگ پشت سر بگذارد زیرا وی باید تیم ملی کشورش را همراهی کند و این موضوع به دردسر بزرگ و جدید استقلال بدل شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران این بازیکن بلافاصله پس از حضور در تمرینات استقلال و انجام چند تست برای عقد قرار داد با این تیم توسط اعضای فدراسیون و سرمربی تیم ملی بولیوی به تیم فراخوانده شد تا اعضای تیم کشورش را در یک بازی همراهی کند، این بازیکن که قرار بود در تمرینات استقلال به صورت فشرده و منظم اعضا را همراهی کند تا برای آغاز بازی های لیگ در نیم فصل دوم آماده شود با شرایط متفاوتی روبه رو شده است و نمی تواند همراه آبی‌ها باشد وی نیامده به کشورش سفر می‌کند تا برای دیدار دوستانه بولیوی مقابل جزیره باسک آماده شود، این بازیکن با شرایط خاصی روبه رو شده است، زیرا قرار است در یک سفر خودی تیمش را همراهی کرده و به اردوی استقلال بازگردد .

*تغییر در خط دفاع و ترس چند مدافع استقلال

حضور بازیکنان جدید تیم استقلال و عقد قرار داد نهایی با این تیم باعث شده است که شرایط برای چند بازیکن قدیمی این تیم در پستهای مختلف دچار تغییراتی شود و در این رابطه مشکلات برای اعضای این تیم ایجاد شود در این رابطه در خط دفاعی قرار است تغییراتی ایجاد شود که چند بازیکن تیم را در این پست دچار مشکل کرده است.

براساس این گزارش،‌در خط دفاعی تیم استقلال میثم حسینی از تیم خارج شده است و قرار است حسن اشجاری در خط دفاعی به ترکیب اضافه شود و این موضوع اعضای این تیم را دچار مشکلاتی کرده است زیرا قرار است حضور این بازیکن در ترکیب این تیم،‌شرایط را ایجاد می‌کند زیرا قدیمی های تیم در خط دفاعی معتقدند که بازیکنان جدید که جذب تیم استقلال شدند نزد امیر قلعه نوعی با شرایطی متفاوت روبه رو هستند که این موضوع آنها را دچار مشکلات جدی می‌کند و عامل این است که آنها از ترکیب خارج شوند.

حنیف عمران زاده یکی از این بازیکنان است که حتی شایعه جدایی اش از تیم مطرح بود اما امیر قلعه نوعی وی را حفظ کرد اما در حال حاضر شرایط تغییر کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391