برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: از کفاشیان می‌خواهم به عنوان مطلع به کمیته انضباطی بیاید

چهارشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۲۳ — فارس

مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: به صداقت علی کفاشیان شک ندارم و از او می‌خواهم به عنوان مطلع به کمیته انضباطی بیاید.

صادق درودگر

صادق درودگر در مورد احضارش به کمیته انضباطی گفت: خیلی خوشحالم که کمیته انضباطی از من دعوت کرده است، من تابع مقررات فدراسیون فوتبال هستم و می‌دانم به کدام مصاحبه‌ام ایراد و اعتراض دارند. به همین دلیل علی کفاشیان را به عنوان مطلع به کمیته انضباطی دعوت می‌کنم تا او هم در جلسه حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: مسائلی هم که در آن مصاحبه گفتم، از سر دلسوزی بود. من به دنبال تخریب کفاشیان نبودم و به آینده بعد از کفاشیان در فوتبال فکر می‌کنم. چون برخی افرادی که خود را برای جانشینی کفاشیان آماده می‌کردند به هیچ عنوان صلاحیت این کار را نداشتند. با توجه به اینکه تیم ملی در برهه زمانی حساسی قرار دارد نیاز داشتیم که یک مدیریت توانمند در رأس امور قرار می‌گیرد. نگران بودم کسی که بعد از کفاشیان می‌آید فوتبال را عقب‌تر از این ببرد.

مدیرعامل باشگاه ملوان تصریح کرد: هر صحبتی که کرده‌ام از سر دلسوزی بود و از علی کفاشیان هم دعوت می‌کنم به عنوان مطلع در جلسه کمیته انضباطی حاضر شود و در حضور خودش صحبت خواهم کرد. من به صداقت کفاشیان شکی ندارم، من مطمئنم مطالبی که می‌گویم را او تأیید می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391