برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: تا عصر امروز خبرهای مهمی می‌شنوید

شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۳ — افکارنیوز

این خبر از دو روز پیش گوش به گوش شنیده می‌شد که ظاهرا علی کفاشیان روز یکشنبه استعفا رسمی خودش را اعلام می‌کند اما ظاهر امر بر این است که این استعفا زودتر از روز یکشنبه انجام می‌شود.

صادق درودگر

تقریبا ده روز از انتخاب فدراسیون فوتبال ایران به عنوان برترین فدراسیون فوتبال آسیا می گذرد، آقای رئیس پس از کسب این موفقیت و قبل از بازگشت به ایران رسما اعلام کرده بود: "اهل استعفا دادن نیستم، اهل نایین هستم."

اما پس از بازگشت با افتخار از مالزی و ماجرایی که باعث شد پای علی کفاشیان به زندان اوین باز شود این شایعه قوت گرفت که او خیلی زود باید زیر حرفش بزند و با دادن استعفا، دارنده دو جایزه "برترین فدراسیون آسیا" باید آخرین روزهای کارش در فدراسیون فوتبال را به عنوان رئیس سپری کند.

این خبر از دو روز پیش گوش به گوش شنیده می‌شد که ظاهرا علی کفاشیان روز یکشنبه استعفای رسمی خودش را اعلام می‌کند اما ظاهر امر بر این است که این استعفا زودتر از روز یکشنبه انجام می شود. صادق درودگر درباره این موضوع گفت: نمی توانم موضوع را بیش از حد باز کنم فقط این را بگویم که تا امروز عصر خبرهای مهمی خواهید شنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391