برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آقای درودگر! فوتبال به آرامش نیاز دارد تا دلسوزی

یکشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۲ — ایسنا

انگار ناف فوتبال ایران را با تیغ تغییر بریده‌اند که هیچ روزی نیست که خبری از تغییرات و شائبه‌ آن در این فوتبال وجود ندارد. حتی اگر یک روز کسی استعفا ندهد یا اخراج نشود، فردی پیدا می‌شود که از استعفای احتمالی فرد دیگری خبر می‌دهد؛ خبری که گوینده‌اش مدعی است از روی دلسوزی بوده است!

صادق درودگر

چند روز قبل، صادق درودگر در گفت‌وگویی از استعفای قریب الوقوع علی کفاشیان از ریاست فدراسیون فوتبال خبر داد. این خبر با سرعت منتشر شد و واکنش‌هایی را به دنبال داشت، کار به جایی رسید که رییس خندان فدراسیون فوتبال بدون این که حتی لبخندی به لب داشته باشد این خبر را تکذیب کرد و ادعای درودگر را ناصحیح دانست.

بروز شایعه استعفای کفاشیان در کنار احضارش به دادسرای اوین – به عنوان مطلع – باعث شد افراد آگاه و ناآگاه از موضوع، شایعه استعفای کفاشیان را راست بپندارند و این کار را حاصل فشارهای بیرونی و فرا فدراسیونی بدانند. در حالی که جامعه فوتبال ایران، این روزها بیش از هر زمان دیگری به آرامش نیاز دارد و این نیاز بارها در رسانه‌ها و محافل کارشناسی مطرح شده است. مطرح شدن صحبت‌هایی از جنس تغییرات و استعفا و برکناری فقط آرامش را بر هم می‌زند و پایه‌های سست ساختمان فوتبال ایران را می‌لرزاند.

موضوع بحث در اینجا خوب یا بد بودن استعفای کفاشیان در این مقطع نیست، بلکه روی سخن ما با کسانی است که با طرح چنین صحبت‌هایی سعی در بر هم زدن نظم امور دارند. یقینا اگر قرار به استعفا یا برکناری مدیر یا مسئولی باشد، مجمع فدراسیون به عنوان مرجع قانونی این امر، تصمیم لازم را خواهد گرفت.

اینک و با گذشت دو روز از مصاحبه درودگر درباره استعفای کفاشیان، این مدیر فوتبالی بار دیگر در این رابطه اظهارنظر کرده و گفته است که صحبت‌های پیشین‌اش از روی دلسوزی بوده است. درودگر گفته طرح چنین خبر تایید نشده‌ای از سوی او استعفای کفاشیان را به تعویق انداخته چون او درباره تبعات استعفای رییس فدراسیون فوتبال هشدار داده است!

فوتبال ایران در شرایط حساسی قرار دارد و برای رسیدن به ساحل امن موفقیت بیشتر از آن که به دلسوزی این و آن احتیاج داشته باشد به آرامش و دوری از تنش‌ها محتاج است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391