برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد شدید سرپرست استقلال از عابدینی:استفاده ابزاری از نام حجازی برای مقابله با استقلال

جمعه، ۱۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۳ — گل

میرشاد ماجدی سرپرست استقلال بابت جو نامناسب در رشت انتقادات تندی را متوجه مدیرعامل داماش می‌کند .


میرشاد   ماجدی

ماجدی حرفهای خود را از اینجا آغاز می‌کند که : متاسفانه شب قبل از بازی آقای عابدینی در برنامه ۹۰ ما را متهم به دروغگویی کردند و این مسائل به متشنج شدن جو ورزشگاه عضدی دامن زد و مطمئن بودم که فحاشی‌ها به وجود می آید.

وی تصریح کرد: بحث جدیدی که آقایان مطرح کردند تشویق ناصر حجازی در ورزشگاه بود. حجازی اسطوره به یاد ماندنی باشگاه استقلال است و همه ما به شخصیت او احترام می گذاریم و شاگرد او بودیم اما آقایان از نام او استفاده ابزاری کردند. چطور در هیچکدام از بازیهای قبلی داماش حجازی تشویق نشده اما در این بازی این اتفاق افتاد. مگر در بازیهای قبل داماش بنر حجازی را نصب می کردید؟
ماجدی در ادامه گفت :آقای عابدینی! مگر تشویق ناصر حجازی که اسطوره استقلال است و شناسنامه این تیم برای چه کسی بد بوده که برای ما بد باشد؟ آقای عابدینی! این نوع تاکتیکها نخ نما شده است و در فوتبال امروز ما جایگاهی ندارد. این رویه را تغییر دهید چرا که همه مردم می دانند که شما نمی توانید نام حجازی را به عنوان اعتراض بر سر استقلال بکوبید.شما و امثال شما نمی توانید با نام حجازی بزرگ بازی کنید.
ماجدی با انتقاد شدید از فحاشی در رشت و ورزشگاه عضدی ادامه می دهد: جالب تر اینجاست آقایان می گویند فحاشی در ورزشگاه نشنیده اند در حالی که الفاظ بسیار رکیکی در ورزشگاه به کار برده شد. الفاظی که شرمم می آید آنها را به زبان بیاورم. آنها می گویند فقط تشویق حجازی را شنیده اند. ناظر بازی و داور مسابقه همه مسائل را گزارش کرده اند و باید رسیدگی شود.
سرپرست تیم فوتبال استقلال همچنین عنوان کرد: آقای عابدینی هر دقیقه دچار توهم می شود و ذهنش تغییر می کند. او صبح درباره یک مساله صحبت می‌کند و بعد از ظهر درباره یک مساله دیگر. هر دقیقه موضعش را تغییر می دهد. او به جای اینکه برای جوانان فوتبال را یک تفریح نشان دهد تشنج را جایگزین آن می کند. آقای عابدینی! شما که ادعای بزرگی داری باید پرچمدار فرهنگ نوین این فوتبال باشید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391