برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصلاح آیین نامه نقل و انتقالات:فسخ یکطرفه ممکن شد

چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۰۴ — گل

آیین نامه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال توسط کمیته تدوین مقررات که سرپرست جدید آن هوشنگ نصیرزاده است اصلاح شد

در بند تازه ای که به این آیین نامه اضافه شده مقرر گردید وفق آیین نامه فیفا و با استناد به بند یکم ماده ۱۱آیین نامه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال ایران، باشگاهها بتوانند در نیم فصل و پایان فصل قرارداد بازیکنان خود را با سه دلیل عدم تایید صلاحیت فنی به تشخیص خود، آسیب دیدگی و مشکلات انضباطی به طور یک طرفه فسخ کرده و مطالبات آنها را هم صرفا" تا همان زمان بپردازند.

فیفا بر این باور است که فسخ قرارداد بازیکن به منزله ظلم به او نیست زیرا این امر در فصل نقل و انتقالات صورت می گیرد و بازیکن چنانچه توان فنی داشته باشد می تواند جذب باشگاه تازه گردد.قرار است این بند از فردا لازم الاجرا باشد.پیش از این برای خارج کردن نام بازیکنی که با باشگاه قرارداد داشت از فهرست تیم ، باید رضایت او جلب می شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391