برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استعفای شاه حسینی ازمعاونت حقوقی استقلال

دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۳۵ — ورزش۳

مشاور عالی و معاون حقوقی باشگاه استقلال کناره گیری کرد.

عبدالرحمان شاه حسینی

عبدالرحمان شاه حسینی با بیان اینکه دیگر فضای همکاری با باشگاه برایم فراهم نبود افزود: با توجه به شرایط و وضعیت موجود و پس از بررسی کارشناسی بحث تبادل و نظر به این تصمیم رسیده و دیگر به این باشگاه برنخواهم گشت.

وی درخصوص دلایل کناره گیری اش از این مسوولیت نیز اظهار داشت: متاسفانه امکان اجرای برنامه های حقوقی حرفه ای منطبق با چارت سازمانی باشگاه و انجام وظایف ذاتی به لحاظ عدم تامین یا اجابت خواسته های اصولی فراهم نبود از این رو تصمیم به کناره گیری گرفتم.

وی درادامه ابراز امیداوری کرد:فضای کلی فوتبال کشور به سمت و سویی هدایت شود که موجبات رضایتمندی قاطبه مردم فراهم شود.

شاه حسینی درخاتمه از توضیحات بیشتر خودداری کرد اما درعین حال افزود:احصاء جزییات دلایل درفضای حاکم بر مدیریت فعلی فوتبال به مصلحت نمی باشد برهمین اساس به همین مقدار اکتفا می کنم.

پیش از این و در فصل ۹۲ -۹۱ بهرام افشارزاده،احمد رسولی نژاد و جواد زرینچه از عضویت درهیات مدیره این باشگاه و فعالیت درآن استعفا کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391