برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه استقلال ۲۰ درصد از بودجه سال آینده خود را کم کرد

یکشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۱۷ — فارس

باشگاه استقلال در راستای عمل به فرمایش مقام معظم رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی ۲۰ درصد از بودجه سال آینده خود را کم کرد

&#۱۶۰;باشگاه فرهنگی _ورزشی استقلال ایران در بیانیه ای از کاهش ۲۰ درصد از بودجه سال آینده در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

در این بیانیه آمده است :در راستای امتثال اوامر راهبردی و استراتژیک مقام معظم رهبری و در چارچوب مقابله با هجمه بی‌وقفه دشمنان قسم خورده ایران و این سرزمین پاک الهی، باشگاه استقلال به منظور به کار بستن اصول اقتصاد مقاومتی که تنها راهکار موثر برای گذر از ترفندها و تهدیدها و تحریم‌های همه جانبه بدخواهان ملت سرافراز ایران است، با حفظ اصلی‌ترین اصول و اهداف بلند خود، برای تشکیل یک مجموعه مقتدرتر و یک تیم برخوردار از تمام وجوه مطلوب و موردنظر که دارنده تمام ویژگی‌های دلخواه هواداران میلیونی استقلال باشد، بودجه سال آینده خود را با ۲۰ درصد کاهش نسبت به سال جاری تنظیم و کاربردی خواهد کرد.

باشگاه استقلال یقین دارد که ملت بزرگ ایران در این پیکار و این نبرد هم پیروز و سربلند خواهد بود و حیله‌های پنهان و آشکار دشمنان قسم خورده عزت و شرف این مرز و بوم به خود آنان برخواهد گشت که این وعده الهی است.

باشگاه استقلال در نصب العین قرار دادن فرامین آینده نگرانه مقام معظم رهبری بدون ذره‌ای تردید در صف مقدم ولایت پذیران است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391