برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حرف هایی که درباره کاپیتانی استقلال زده شد، این بازوبند تقدیم تو باد!

پنجشنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۴ — خبرآنلاین

فرهاد مجیدی که آمد، دوباره بحث‌ها درباره بازوبند استقلال به راه افتاد.

تیم استقلال

بی شک در روزهای آینده، آدم های مختلف در این باشگاه درباره بازوبند حرف می زنند. درست مثل ابتدای فصل که پس از انتشار خبر کاپیتانی پژمان منتظری، کلی بحث در استقلال به راه افتاد. اما این بخشی از اظهارات رحمتی، نکونام، مجیدی، فتح ا... زاده و قلعه نویی درباره موضوع کاپیتانی استقلال در فصل جاری است.
*مهدی رحمتی
رحمتی پیش از شروع فصل: هیچوقت نگفتم کایپتان استقلال باید من باشم. کی گفته در قراردادم ذکر شده کاپیتان باشم؟
رحمتی پس از بحث حضور فرهاد در ابتدای فصل: او بیاید، دو دستی بازوبند را تقدیمش می کنم و حرفی هم ندارم.
رحمتی پس از حضور نکونام در استقلال: هر بازیکنی که بزرگتر باشد کاپیتان استقلال است.
رحمتی پس از کاپیتان شدن در حضور نکونام: «در صحبتی که با جواد داشتم لطف کرد و تصمیم گرفت کاپیتان من باشم. از او تشکر می کنم. استقلال نیاز به کاپیتان ندارد چون همه بازیکنان آن بزرگ و کاپیتان من هستند.»
*فرهاد مجیدی
فرهاد مجیدی پس از منتفی شدن حضورش در استقلال به خاطر بازوبند: همه چیز برای امضای قرارداد من فراهم بود، اما وقتی بحث کاپیتانی پیش آمد فتح‌الله زاده به نقل از قلعه نویی گفت که کاپیتان تیم جواد نکونام است. من برای نکونام احترام زیادی قائل هستم و او کاپیتان تیم ملی است، اما فراموش نکنید که اینجا استقلال است و باشگاه چارچوب خاص خود را دارد. وقتی آقایان این حرف خنده‌دار را زدند، به فتح‌الله‌زاده گفتم که این شرط را نمی‌پذیرم و قضاوت را بر عهده مردم می‌گذارم و برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم.»
فرهاد مجیدی پس از عقد قرارداد با استقلال: «بازیکنان استقلال بازیکنان بزرگی هستند و هر کدام می‌توانند کاپیتان استقلال باشند. رحمتی کاپیتان تیم است و تجربه حضور در تیم ملی را دارد نکونام نیز در تیم حضور دارد و پژمان منتظری نیز سال‌ها در این تیم زحمت کشیده است. خواهش می‌کنم چنین مسئله‌ای را بزرگ نکنید.»
*جواد نکونام
جواد نکونام پس از حضور در استقلال: «من برای کاپیتانی به استقلال نیامدم. هر بازیکنی که یک روز زودتر از من به استقلال آمده باشد برایم قابل احترام است.خدا را شکر نشان دادم به دنبال بازوبند نیستم و قهرمانی می خواهم.»
جواد نکونام پس از شایعات اخیر درباره کایپتانی اش: «قبل از اینکه به استقلال بیایم با قلعه نویی صحبت کردم و هیچ بحثی در مورد کاپیتانی نبود. بازیکنان لطف کردند و از من خواستند بازوبند را ببندم و حتی همین حالا که نیم فصل است، می‌توانستم این کار را انجام دهم چون هیچ کس اعتراض نمی‌کرد.»
جواد نکونام پس از شایعه بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال: «از اول هم مجیدی می‌آمد کاپیتان بود چون هر کس قدیمی‌تر است باید بازوبند را ببندد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391