برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وقتی استقلال و پرسپولیس می برند!

چهارشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۴۶ — گل

به نظر می رسد امسال باید قهرمانی را در سیمای این دو تیم دید .به خصوص استقلال که با سیل مصدومان و مشکلات بی شمار مالی امسال با اقتدار و فاصله ای عجیب صدر نشین لیگ است

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

چندین دوره است که دو تیم استقلال و پرسپولیس از جمله امسال ,در اول فصل با تغییر مربی ،تغییر مدیریت و یا تعییرسرپرست دست و پنجه نرم می کنند ودر یک کلام اثرات مشکلات مدیریتی , در شکل سینوسی نتایج این دو تیم ،نسبت به سایر تیمها در آغاز لیگ اشکارا دیده می شود و همین امر هم سبب می شود, صدر جدول جولانگاه تیمهای کم نام و نشان تر گردد .
جالب اینکه به ندرت این تیمها قادرند تا آخر فصل جایگاه خود را در بالا یا میانه جدول حفظ کنند حتی چند سال پیش تیم برق با هفته‌ها صدر نشینی ،در اخر فصل سقوط کرد اما این تجربه ی مکرر مانع از ان نیست که مربیان این تیمها با باور به حافظه ی کوتاه و فراموشی ایرانی جماعت پیروزی های خود را با این جملات اذین نبندند که ((با یک مشت جوان بی نام و نشان پیروز شدیم))یا ((اغلب بازیکنان من اولین بار بود ازادی را میدیدند))و معدود ستارگان فعلی فوتبال ایران که اغلب در این دو تیم حضور دارند را بازیکنان پولکی یا اسمی و .......اعلام نکنند و حتی با استفاده از فرصت,سر مربی تیم ملی را به خاطر عدم استفاده از جوانان تیم انها در بازیهای ملی به باد سرزنش نگیرند .

هر چه به اخر نیم فصل نزدیک می شویم با هماهنگ شدن این دو تیم با مربیان جدید و بازیکنان باهم و رسیدن به امادگی بدنی مطلوب در اثر استمرار بازیهای لیگ که اثار ان را حتی در دو بازی اخیر تیم ملی نیز شاهد بودیم.وقتی ایندو تیم در نتیجه گیری به ثبات نسبی میرسند و دیگر ان تیمهای نا اماده و نا هماهنگ اول فصل نیستند مربیان فوق الذکر دیگر باختهایشان را گردن نمی گیرند و پای مقصران متعدد در عدم نتیجه گیری، با این دو تیم به میان کشیده میشود ،اول از همه داوران سیبل انتقاد در حمایت از این دو قرار می گیرند وهر چه به اخر فصل نزدیکتر شویم دستهای پشت پرده، برگزار کنندگان لیگ، برنامه ریزی بنفع این دو تیم و ..... مطرح شده و خواهد شد بعد از برد استقلال و پرسپولیس،اولین نشانه های انرا با این جمله((داور بازی را دراورد)) رافعلا از زبان بازیکنان شاهدیم .
این یک یادداشت علیه جنبش تیم های کوچک که برای حفظ موجودیت و افتخار می جنگند نیست اما چه خوب است درنقد نتایج نکات فنی را هم لحاظ کرد و از دایره انصاف خارج نشد ، چه ؛ به نظر می رسد امسال باید قهرمانی را در سیمای این دو تیم دید .به خصوص استقلال که با سیل مصدومان و مشکلات بی شمار مالی امسال با اقتدار و فاصله ای عجیب صدر نشین لیگ است. ،

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391