برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: ۱۵ سال پیش به تهامی گفتم وقت‌کشی کند؛ الان بازگو می‌کند

شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۰۳ — فارس

رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: من ۱۵ سال پیش در دیدار با استرالیا از تهامی خواستم وقت‌کشی کند، اما او الان آن را بازگو می‌کند.

حمید استیلی

حمید استیلی در افتتاح مراسم دانشگاه علمی کاربردی پرسپولیس گفت: به نظرم حرکتی که از سوی باشگاه پرسپولیس اتفاق افتاده حرکت بسیار ارزشی در فوتبال ما است. این سومین کار بزرگ رویانیان در باشگاه پرسپولیس است.

رویانیان در خصوص امور پیشکسوتان تیم‌های پایه و حالا افتتاح دانشگاه پرسپولیس حرکت خوبی کرده،قطعاً در آینده به درد این تیم می‌خورد.

وی افزود: کارهای پرسپولیس در رشد بازیکنان و مربیان از نظر علمی کمک فراوانی خواهد کرد. امیدوارم این موضوع به صورت مستمر پیگیری شود و باشگاه‌های دیگر نیز از این کار الگوبرداری کنند.

استیلی درمورد شرایط پرسپولیس نیز گفت: خوشبختانه نسبت به اول فصل وضعیت تیم بهتر شده است. با جذب حقیقی و چند بازیکن دیگر پرسپولیس در نیم فصل دوم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی افزود: با توجه به شناخت ژوزه از بازیکنان و مسائل دیگر، روند پرسپولیس تغییرات بهتری داشته و در آینده نیز به این تیم کمک خواهد کرد.

وی در خصوص انتخاب فدراسیون فوتبال ایران به عنوان بهترین فدراسیون نیز گفت: هر اتفاقی که افتاده باید از این کار حمایت کنیم. باید کاستی‌ها را با کمک همدیگر جبران کنیم و به مسائل دیگر توجهی نداشته باشیم.

وی درباره صحبت های عجیب ابراهیم تهامی در برنامه نود نیز گفت: تهامی بازیکنی است که ۱۵ سال پیش در فوتبال ایران در بازی برابر استرالیا حضور داشته، روی سادگی خودش حرف‌هایی را در نود زد اما او بچه بسیار ساکت و پاکی است. من در بازی با استرالیا به تهامی گفتم که بند کفشت را باز کن تا وقت تلف شود اما این بنده خدا الان این حرف‌ها را زده است،اما ابراهیم در کل بچه خوبی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391